Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

eybi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam Kolega35 Arkadaşım benim şu anda 2006 model megan 2 ve 1998 model twingo aracım var megan 2 ye 2007 yılında OEM 7" lik
müzik sistemi takılmıştı. üzerinden çıkan orjinal cd romlu radyosu duruyor. bu radyoyu twingo ya takabilirmiyim? twingoda kod sistemini nasıl çözecegiz? kod iptali yapabiliyormuyuz.?
cevap için şimdiden teşekkürler.

crazy_vefa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
CD çaların kendi kodu vardır, araçla birlikte değişmez, renault teyp kodu bulucu diye aratın, csd çaların seri numarasını yazınca size kod verir, öylelikle halledebilirsiniz.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşın elinde Megane2 cd çaları var ancak bilgi ekranı yok.
CD çaların kendi kodu vardır, araçla birlikte değişmez, renault teyp kodu bulucu diye aratın, csd çaların seri numarasını yazınca size kod verir, öylelikle halledebilirsiniz.

sred

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
.....

Son düzenleme:

Hrn8855

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaslar yeni model kenwood kdc181uvm model teyp aldım satıcı aparata gerek yok sadece kabloları bagla yeter diyo teyıpten tek kablo cıkıyo direksiyondan 6 tane kablo gelıyo aparatsız baglamak mumkunmu yardımcı olurmusunuz aracım megane 2

Son düzenleme:

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aparat kullanmadan kumanda kolunuzun çalışması mümkün değil.Malesef bazı satıcılar dürüst davranmıyorlar. Hatta bir satış sitesinde satıcı teybi 200 TL civarında satıyor ve ilanında " tüm araçlara uygun fabrikasyon aparat " göndereceğini, aparatın da teybin satış fiyatına dahil olduğunu yazıyor. Bu nümkün değil. Bugün fabrikasyon olan en ucuz aparat( interface) fiyatı Türkiye'ye kargo hariç 20 Pound'dur.Konuyu bilmeyen arkadaşlar da bu yazıya aldanıyorlar. Aparatı dilerseniz yaparım.Selamlar.
Selam arkadaslar yeni model kenwood kdc181uvm model teyp aldım satıcı aparata gerek yok sadece kabloları bagla yeter diyo teyıpten tek kablo cıkıyo direksiyondan 6 tane kablo gelıyo aparatsız baglamak mumkunmu yardımcı olurmusunuz aracım megane 2

Son düzenleme:

Hrn8855

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta aparat bana ulastı henuz takmadım ama olsun eline saglık tesekkurler