Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

danger0666

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
direksiyon kumanda aparatını tablete de yapabiliyor musun?bu aralar araç tableti biraz fazla ilgi görüyor

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tablet işine Zonguldak'ta Volkan adlı bir kişi yapıyor. Youtube'de videosu var. Oradan ulaşabilirsiniz.
direksiyon kumanda aparatını tablete de yapabiliyor musun?bu aralar araç tableti biraz fazla ilgi görüyor

Cengiz Kurada

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tel no verirseniz size ulaşmak isterim. Benim no 5535498706. Bana da sizin arafattan lazim.

ylnzadam64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kolega35 üstad 2009 1.4 symbol expression sedan araç aldım ve teybini değiştirip direksiyon kumandasıyla kullanmak istiyorum [h=1]PİONEER MVH-X195UI veya daha uygun olan Roadstar Rdm-360 arasında kaldım bunların ikisini de kumandadan kontrol edebilir miyim (pioneer in edildiğini daha önceki mesajlarda yazmışsınız) bilgi ekranını kullanabiliyor muyum bir de fiyat bilgisi yazarsanız sevinirim [/h]

Soulstriper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam slmlar.
Ben ses kalitesi konusunda fazla bir beklenti içinde değilim, bizim buralarda radyo da çekmiyor. Sadece şehir içinde kolay kullanım amaçlı aparat düşünüyorum.
Bana aparatın fiyatını ve bu aparatı uygun ucuz bir teyp önerebilir misiniz?

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi geceler, size aparata uygun olarak en ucuzundan ama hem USB giriş,hem de SD kart girişli olan Roadstar RDM-360 modelini öneririm. Aparat 50 TL dir. Selamlar.
Hocam slmlar.
Ben ses kalitesi konusunda fazla bir beklenti içinde değilim, bizim buralarda radyo da çekmiyor. Sadece şehir içinde kolay kullanım amaçlı aparat düşünüyorum.
Bana aparatın fiyatını ve bu aparatı uygun ucuz bir teyp önerebilir misiniz?

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi geceler, her iki teyp için de aparat yapabilirim. Ancak şunu belirtmek isterim RDM360 6 fonksiyon destekler( sizin kumanda kolunuzda toplam 8 fonksiyon vardır) Bilgi ekranında radyo ile ilgili bir şey göremezsiniz. Çünkü bu tür trypler universal olduklarından araca özel ekran çıkış uçları yoktur. Aparat 50 TL dir. Selamlar.
kolega35 üstad 2009 1.4 symbol expression sedan araç aldım ve teybini değiştirip direksiyon kumandasıyla kullanmak istiyorum PİONEER MVH-X195UI veya daha uygun olan Roadstar Rdm-360 arasında kaldım bunların ikisini de kumandadan kontrol edebilir miyim (pioneer in edildiğini daha önceki mesajlarda yazmışsınız) bilgi ekranını kullanabiliyor muyum bir de fiyat bilgisi yazarsanız sevinirim

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi geceler, her iki teyp için de aparat yapabilirim. Ancak şunu belirtmek isterim RDM360 6 fonksiyon destekler( sizin kumanda kolunuzda toplam 8 fonksiyon vardır) Bilgi ekranında radyo ile ilgili bir şey göremezsiniz. Çünkü bu tür trypler universal olduklarından araca özel ekran çıkış uçları yoktur. Aparat 50 TL dir. Selamlar.

Konu dışı olacak ama bir şey sormak istiyorum. Clio 4 direksiyon kumandasından gelen soket 8 pinli bir kablo. Teyibe sıcaklık yol bilgisayarı verilerini gönderen kablolardamı bunun içerisinde acaba ? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi