Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

alp06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Megane1 ile pioneer mvh 85ub cihaz (w/r girişi yok) ana sokette system remote control giriş kablosu var. Birlikte çalışabilirlermi acaba. Saygılarımla.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi geceler, system remote control kablosu konusunda yanlış anlamalar oluyor. O kablo amfi tetikleme kablosudur. Teybin kontrolü ile bir ilgisi yoktur.
Merhabalar. Megane1 ile pioneer mvh 85ub cihaz (w/r girişi yok) ana sokette system remote control giriş kablosu var. Birlikte çalışabilirlermi acaba. Saygılarımla.

alp06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Saygılarımla.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, son çalışmam ile bilgi ekranı olan Renault araçlarda orijinal cihaz çıktıktan sonra pasif hale gelen ekranın tekrar aktif olarak çalışmasını sağlayan projemin sonuna geldim. İlgili
videoyu şuradan izleyebilirsiniz. Selamlar.

Son düzenleme:

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
G0k6W2.jpg
[/URL][/IMG] Bir örnek

atasayar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba
benim 2003 1.6 16v alize meganım var.biraz konu dışı olacak ama direksiyon kumandası 1-2 aydır sadece sesi kısıyor.ses açma çalışmıyor.kanal değiştirmak için tekerleği çevirdiğimde de 2 kanal arasında sürekli atlama yapıyor.diğer tuşlarda çalışmıyor.bazen kısa süreli hepsi çalışıyor ama çok az süre .bu konuda bir fikir alabilirmiyim.teşekkür ederim.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler, bir ihtimal kumanda kolunuzun butonlarında oksitlenme meydane gelmiş olabilir. cherno359@hotmail.com adresime yazarsanız size kumanda kolunun temizlenmesini anlatan bir dosya gönderirim. Kolu temizleyip sonuca bakarız. Selamlar.
merhaba
benim 2003 1.6 16v alize meganım var.biraz konu dışı olacak ama direksiyon kumandası 1-2 aydır sadece sesi kısıyor.ses açma çalışmıyor.kanal değiştirmak için tekerleği çevirdiğimde de 2 kanal arasında sürekli atlama yapıyor.diğer tuşlarda çalışmıyor.bazen kısa süreli hepsi çalışıyor ama çok az süre .bu konuda bir fikir alabilirmiyim.teşekkür ederim.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fatih bey, ekranda RENAULT yazan aparat 20 TL dir. Orada isterseniz farklı bir yazı da yazabilirim. Selamlar.
Engin abi iyi günler. Megane 1 için aparat almak istiyorum. Saat ekranında RENAULT yazan yeni aparatınızın fiyatı nedir. Öğrenebilir miyim

dhs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Engin bey merhaba özel mesajda gönderdim

Kangoo için SONY DSX A200UI model teyp için direksiyon aparatı almak istiyorum.
Sarı kablonun resmi : http://prntscr.com/fqt5er
teybin arka görünümü : http://prntscr.com/fqt5mt
Anten içinde uzatması için ek bir aparat gerekir.

Fiyatı ödesem yarına kargoya verebilirmisiniz .