Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

Astalavista

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sony mex n4100bt

Aracima sony n4100bt teyp aldim. Aracim 2004 megan 2 dynamic. Teybin arkasinda remote yaziyor. Bakar mısınız ne yapmam lazim direksiyon kumandasini aktif etmek icin.

VYWmBB.jpg

Son düzenleme:

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teybinizin arkasında sağ altta yer alan mavi renkli giriş w-r girişidir. cherno359@hotmail.com adresime sizin isim-adres-tel bilgilerini yazarsanız ve elinizi biraz çabuk tutarsanız pazartesi aparatınızı gönderebilirim. Pazartesi öğleden sonra 1 haftalığına yurtdışına gideceğim. Veya 1 hafta sonra döndüğümde haberleşiriz, aparatınızı o zaman yaparım. Selamlar.
Aracima sony n4100bt teyp aldim. Aracim 2004 megan 2 dynamic. Teybin arkasinda remote yaziyor. Bakar mısınız ne yapmam lazim direksiyon kumandasini aktif etmek icin.

VYWmBB.jpg

kazimustundag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum selam Pioneer Mvh-85Ub model teyp almayı düşünüyorum megane 2 2009 model kumandasini calistirabilirmiyiz senin modul ile bide fiyat bilgisi verirmisin

Sent from my iPhone using Tapatalk

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazım Bey, MVH-85UB modelinde w-r girişi yoktur. W-R girişi cd çalarsız olan modellerde modelin son iki harfi "ui" olanlarda vardır. Cd çalarsız cihaz olarak MVH-X185UI bakmalısınız. Aparat 50 TL dir. Selamlar.
Dostum selam Pioneer Mvh-85Ub model teyp almayı düşünüyorum megane 2 2009 model kumandasini calistirabilirmiyiz senin modul ile bide fiyat bilgisi verirmisin

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazım bey, cihaza baktım. Bir önceki mesajımda açıkladığım üzere bu cihazda w-r girişi yoktur. Sizin belirttiğiniz cihaz 180 TL. Uygun olan cihaz ise şurada : http://www.atakantuning.com/Pioneer-MVH-X185UI-Radyolu-USB-Girisli-Oto-Teyp,PR-1799.html Havale ile bunun da fiyatı 180 TL. Selamlar.
http://www.hepsiburada.com/pioneer-mvh-85ub-usb-mp3-calar-oto-teyp-p-OTBLCMVH085 sitede var yazıyor ama bi bakarmısın

kazimustundag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamdır göndermiş olduğunuz son linkteki teyibi almaya karar verdim. Aparat için ödeme işlemi bide ne kadar zamanda ulaşır bilgi alabilirmiyim

kazimustundag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son olarak sony dsx-a200 tryp icin aparat varmidir bide kumanda Girişi varmıdır

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
DSX-A200 'de w-r girişi vardır. Aparat ta yaparım.Bayram bittiğinde gönderirim. Yazacaklarınızı cherno359@hotmail.com adresime yazarsanız daha iyi olur. Burada mesaj kalabalıklığı olmasın. Selamlar.
Son olarak sony dsx-a200 tryp icin aparat varmidir bide kumanda Girişi varmıdır

dr.3eros

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba halen aparattan mevcut mu acaba