Dişlilerdeki sıkıntı

volkan52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar servisten şimdi çıktım. Aracın bütün kontrolleri yapıldı hatta iki kere yaptırdım ama sanjiman da en ufak sıkıntı çıkmadı. .. ugultunun yani sesin motor kompresörunden geldiği söylendi. .....Eğer sanjiman la ilgili bi sıkıntı olursa garanti bitse bile yardimci olacaklarını söylediler. ...yani araçla baya bi ilgilendiler. ..biraz olsun rahatladım. .Yanlız direksiyon kutusu değişecek siparisi verildi. ..şimdi yapılacak bişey varmı arkadaşlar. ..bide orduda ilk defa bende böyle bi şikayeti n olduğu söylendi.

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar servisten şimdi çıktım. Aracın bütün kontrolleri yapıldı hatta iki kere yaptırdım ama sanjiman da en ufak sıkıntı çıkmadı. .. ugultunun yani sesin motor kompresörunden geldiği söylendi. .....Eğer sanjiman la ilgili bi sıkıntı olursa garanti bitse bile yardimci olacaklarını söylediler. ...yani araçla baya bi ilgilendiler. ..biraz olsun rahatladım. .Yanlız direksiyon kutusu değişecek siparisi verildi. ..şimdi yapılacak bişey varmı arkadaşlar. ..bide orduda ilk defa bende böyle bi şikayeti n olduğu söylendi.

geçmiş olsun aynı sikayetten bende gittim beni baska bir araca bindirdiler ve aynı ses ondada vardı ve hatta benimki joy bindiğim icondu servis yalıtımdan kaynaklı dedi bana o ses oylede böylede geliyor ama bende başka bir servise goturmeyi düşünüyorum herkesden geldiğine inanmıyorum olsa herkes yazar evet servıstekı aractada vardı ses ama normal mi tartısılır

volkan52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizede geçmiş olsun bana her ne olursa olsun aracın arkasinda olduklarını söyledi. Özellikle servis şefi ilgilendi hatta kartını verdi bi sıkıntı olursa arayın dedi..

volkan52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğer kullanan arkadaşlar yorum yazarsa en azından bi fikir ediniriz

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginç olan 1. ve 3. viteste ses olması islerden fırsat bulunca ustune dusucem belki bir sıkıntı vardır yok dediler ama o ses bana normal gelmiyor 3 5 tane clioya binsem hepsinden duysam tamam diyeceğim ama o sansımda olmadı

volkan52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok iyi dinlerken ikinci vitesten de geliyo sonuçta garantili bi sıkıntı olursa bi zahmet yapsınlar. ...

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benim araç serviste şanzıman komple söküldü.Şanzıman rulmanları ve sekromençlerde değiştirme yapılacak sanırım.Yerine gecici araba verdiler.İş bitiminde neler değişmiş tam olarak yazarım.

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benim araç serviste şanzıman komple söküldü.Şanzıman rulmanları ve sekromençlerde değiştirme yapılacak sanırım.Yerine gecici araba verdiler.İş bitiminde neler değişmiş tam olarak yazarım.

inşallah sonuç iyi olur aracınız geldiğinde yazmanızı bekliyoruz bu arada hangi şehir eğer istanbulsa hangi servis