Dizele kutu içi filtre

meganix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet verim olarak yanına yaklaşamaz ama fiyat çok farklı şu an chip beni aşar. K&N marka kaliteli sanırım takanlar bunu takmış 160 lira fiyatı var

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
K&N iyidir green de iyidir. bende bir GREEN fanatikliği var galiba :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
K&N iyi evet 1.000.000 km garantisi var ben kullanıyorum her 10.000 kmde bir temizliyorum birde iyi oluyor..

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 100 tl ye almıştım geçenlerde ankarada bi dükkandan. sahibinden de ilanını koyuyorum buraya.
Renault kn filtre kutu içi 33-2849 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 55992885
adamla irtibata geçin sizin aracınıza uygun modelde elinde olabilir.

ben 90lık megane3 üme taktım. benim aracımın turboya girmesi 1750 devirde olduğu için alt devirlerde pek fazla artısını hissedemedim fakat üst devirlerde aracın seriliği farketti baya. belkide psikolojik bilmiyorum.
genel olarak tavsiye ederim. 1milyon km garantisi var. normalde 20binde bir temizleyin deniyor fakat Türkiye yolları malum 10binde bir temizlemekte fayda var.

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 100 tl ye almıştım geçenlerde ankarada bi dükkandan. sahibinden de ilanını koyuyorum buraya.
Renault kn filtre kutu içi 33-2849 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 55992885
adamla irtibata geçin sizin aracınıza uygun modelde elinde olabilir.

ben 90lık megane3 üme taktım. benim aracımın turboya girmesi 1750 devirde olduğu için alt devirlerde pek fazla artısını hissedemedim fakat üst devirlerde aracın seriliği farketti baya. belkide psikolojik bilmiyorum.
genel olarak tavsiye ederim. 1milyon km garantisi var. normalde 20binde bir temizleyin deniyor fakat Türkiye yolları malum 10binde bir temizlemekte fayda var.

Abi üst devirlerde var canlanma alt devirlerdede var çok hissedilmiyor ama..
Araba yüksek viteslerde üst devirlerde daha çabuk hızlanıyor gibi bende öyle hissediyorum..
Bende her 10.000 de bir temizliyorum bayağı kirneliyor filtre 20.000 sıkıntı olur diye düşünüyorum..

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chip + Kutu Filtre Fena Oluyor :eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
bizim arabalara göre nerde buluruz uygun bişiler... ;)