Dizele kutu içi filtre

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sahibindendeki adrese mesaj cektim cevap gelirse bilgilendirme yapcam :eyv

meganix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilgilendirmeyi merak ediyoruz bende biran önce takmak istiyorum :)

meganix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabada ufak tefek değişiklikler iyi oluyor hevesle biniyor insan :D

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
BMC nasıl marka acaba, KN,Green,monza,FK,YED,Sımota,vs göre ... fiyatlı da baya... :soru

purmol

Bilgi Girilmemiş
chip ve filtre ayrı dünyalar diyelim . dizelde gırtlak sesi için uğraşıyorsanz boşuna filtre almayın derim . normal filtreye göre performans arttırır filtre kesinlikle fakat chip derseniz chip in olayı farklı turbo basıncı yükseltiliyor aracınızın alabileceği ve arızasız kullanabileceğiniz en iyi değerler alınıp beyin e yükleniyor.aracıma chip yaptırayım ondan sonra kırsal motorin yok filtre değiştirmeyeyim dersen yapılan chip den bi cacık olmaz. filtre iyidir güzeldir arabanın hava alışı ve gaz tepkimeleri rahatlar bir kaç işlem daha yaparsanız rahat hava alabilmesi için çok çok faydalı olur sadece benzinli için geçerli bir olay değildir o işlemler. artı olarak chip de yaptırırsanız ozaman çok iyi performans alırsınız.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, kutu filitre garantiyi bozuyor mu, garanti daha bitmedi. Benim için en önemli konu yakıt tasarrufu, sesi filan pek aramam. Sizce, kabaca yüzde kaç tasarruf sağlanır bu filitreyle.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, kutu filitre garantiyi bozuyor mu, garanti daha bitmedi. Benim için en önemli konu yakıt tasarrufu, sesi filan pek aramam. Sizce, kabaca yüzde kaç tasarruf sağlanır bu filitreyle.

Servıs kıllık yapmazsa, garantiyi bozmaz normalde,,, motor-mekanık dırek mudahale yok çünkü...
Yakıt tasrrufu çok az olur, basarsan, artar bile... arabanın ciğerı/hava çekişi rahatlar... temız tutman şartıyla... biraz performansta yuksek devır ıvmelenme artışı olur... genel olarak ıyıdır yani... bu tıp uygulamar performansa yöneliktir... özel ses çok az olabılir, gaza yuklenmelerde oda... :cool:

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ses falan yok, araç daha rahat hava alacak gaz tepkileri iyi olacak yakıt düşebilir sakin kullanımda..