Düz Boru Hakkında Yardım =)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ses istiyorsan ve katalizörün varsa içini boşalt orta susturcuyu sök :eyv , sonra bana telefon açıp dinlet bakalım :aytuğ

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ses istiyorsan ve katalizörün varsa içini boşalt orta susturcuyu sök :eyv , sonra bana telefon açıp dinlet bakalım :aytuğ

- 1. Sorum Kat Kalırsa Orta İptal Olursa Ses Vermez Mi qw
- 2. Sorum Telefon Numaran Abi hehe

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Bir adet çekiç ve bir adet çiviyle mekana tilki gibi yaklaşıyorum kafanı yorma sen Cengo:aytuğGereksiz masraf etme kardeşim ses olayını çözecez he makina rahatlarmı onu bilmiyorum iştehehe+ o ses TR'de tek olacak sana söz:cool:

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kat en çok sesi etkileyen ses illaki verir ama kat boşalınca en güzel sesi o zaman alıyorsun.senin kat nasıl bilmiom iptal edilebiliosa iptal et sök muayenede takarsın.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olayın aşaması yok qw Manifolt çıkışından itibaren 51 lik çek gitsin 12 3

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Bir adet çekiç ve bir adet çiviyle mekana tilki gibi yaklaşıyorum kafanı yorma sen Cengo:aytuğGereksiz masraf etme kardeşim ses olayını çözecez he makina rahatlarmı onu bilmiyorum iştehehe+ o ses TR'de tek olacak sana söz:cool:
- Barzo Performance Diyorsun Abi Beklemekteyim Seni qw
kat en çok sesi etkileyen ses illaki verir ama kat boşalınca en güzel sesi o zaman alıyorsun.senin kat nasıl bilmiom iptal edilebiliosa iptal et sök muayenede takarsın.
- Kat İptali Bir Sonraki Aşama Olur Abi =)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Barzo Performance For Ever Sen Yakında Pimaş Boruda Atarsın Rahat Hava Alsın Diye hehe

brktsr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın üstündekini hiç bozma bence komple kattan itibaren katıda iptal et yani düz boru çek gitsin sonada slincerli bi egzos bu kadar sorun mu yaşadın eskisini aynı şekilde takarsın öteki sistem yine elinde durmuş olur kesip kaynatmak mantıksız çünkü

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olayın aşaması yok qw Manifolt çıkışından itibaren 51 lik çek gitsin 12 3
- Dimi Direk Daya Hatta Sona Egzoz Bİle Koyma hehe
Barzo Performance For Ever Sen Yakında Pimaş Boruda Atarsın Rahat Hava Alsın Diye hehe
- Kankaa Pimaş İyi Yankı Yapıo Ama :D
aracın üstündekini hiç bozma bence komple kattan itibaren katıda iptal et yani düz boru çek gitsin sonada slincerli bi egzos bu kadar sorun mu yaşadın eskisini aynı şekilde takarsın öteki sistem yine elinde durmuş olur kesip kaynatmak mantıksız çünkü
- Katı Şuan Sökemem + Burda O İşlemi Yapacak Düzgün Usta Yok :)