Ecu Fast yazılım+Race Chip tuning

Harun GÖKTÜRK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Izmirde remaps yok sanirim

Samsung cihazımdan gönderildi.

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Abi senin arac ne ve hangi sehirdesin ki sehir ici yakit cok super mis

Clio forumdayız yani araç clio... ankaradayim...

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dr.Ecu gerçek adıyla Özgün ve Ecu Fast gerçek adıyla Alper aslında zamanında ortaktı nasıl beceriyorlar bilmiyorum ama netde araştırmaya girince ikisi içinde son derece olumlu yorumlarla karşılaşırsın harbuki bu 2 firma ile birlikte Megachips Mehmet tamda bahsettiğim bir biriyleriyle sürekli sidik yarışında olan vede ortalığı alt üst eden firmalardır.

bakınız ben demiyorumki işi bilmiyorlar özellikle Alper son derece tecrübeli ama maalesef 3üde sadece cebini düşünen insanlar diyim terbiyemi bozmim,etrafımda 3ündende çok ama çok şikayet var açıkcası.

bende aynen Servet bey gibi ya MG Remaps'te yaptırırdım yada Remaps firmasında

doğrudur hocam ben aracıma zamanında yazılım yaptırdığımda (2007 model 2.0 dizel sportage) çok farketmişti. Alper bey ilgilenmişti benle.. henüz yeni ayrılmışlardı ortağı ile.. 3 sene oldu. ben sıkıntısız 2 yıl kullandım aracı arkadaşıma sattım o da 1 yıl kullandı ardından nakit ihtiyacından geçtiğimiz ay sattı. tabi o aracın motorunu şimdikilerle kıyaslamak çok doğru olmaz dpf yerine egr sistemi mevcuttu ve euro3 motora sahipti.. 2.0 dizel araç stok olarak 112 beygirdi.. sanıyorum şu anki araçlara göre daha fazla hata kaldırabilecek kapasiteydi hacminden ötürü.. 1 defa turbo bozulmuştu (ıslık çalma) onu da bekliyordum zaten. araç 150 bindeydi ve 130 binde iken yazılım yapılmıştı.. turboyu revize ettirdim cüzi sayılabilecek bir meblağa karşılığında, ardından hem bende hem arkadaşımda bir problem çıkarmadı. tek sıkıntısı dikkat etmeden kullanıldığında 10 ltlik yakıt tüketimi idi.

Harun GÖKTÜRK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ecu fast mi remaps mı ?? arada kalıyorum. imdattt :)

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MgRemaps :)

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ecu fast mi remaps mı ?? arada kalıyorum. imdattt :)

Abi cidden halen mesajı alamadınmı :)

Açık ara MG Remaps yada Remaps, Ecu fast= Ecu problem, Dr.Ecu= yanlış tehşis :) , Megachips= ismen Superchips wanna be (ingilizce Çakma demek :) ) teknik anlamda zerresi kadar değil.

Harun GÖKTÜRK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
😉 anlasildi dun izmir mgremapstan soner bey ile gorustum

Harun GÖKTÜRK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onumuzdeki hafta insallah yazilimli olucaz bizde artik

Harun GÖKTÜRK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14-07-17 yazılımlıyız bugun 5. gün alt devirler hissedilir derecede iyi hızlanma ise bariz fark ediyor.
pazar günkü çeşme otoyolu 215 km hız tereddütsüz seriydi

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14-07-17 yazılımlıyız bugun 5. gün alt devirler hissedilir derecede iyi hızlanma ise bariz fark ediyor.
pazar günkü çeşme otoyolu 215 km hız tereddütsüz seriydi

hayırlı uğurlu olsun MG remaps'temi yapıldı?

araç dyno gördümü öncesi sonrası değerleriniz varmı? yoksada kaç hp'ye hedef konuldu yazılım atıldı?