Edc yazılım güncelleme

by_dauntless

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı ile halledebilirsem bilgi paylaşımıda yaparım tabiki. sizinde gözünüz aydın. :)

by_dauntless

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle bilgi vereceğim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
hayırlısı ile halledebilirsem bilgi paylaşımıda yaparım tabiki. sizinde gözünüz aydın. :)
Çok teşekkür ederim.

by_dauntless

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar. cumartesi günü Güven Altana gitmek istedim fakat yarım gün çalışıyorlarmış gidemedim. Salı gününe randevu aldım. inşallah hayırlı haberlerle tekrar bilgi vereceğim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
İnşallah.Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

by_dauntless

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz geç oldu ama geçen hafta Güven Altana gittim Cihangir usta sağolsun şikayetlerimi dinledi. test sürüşü yaptı. herhangi bir arıza yok ama güncelleme yapalım dedi. ertesi gün arabayı teslim aldım ve arabada gerçekten bir yumuşama vardı. kararsızlık eskisi kadar olmuyor ama buda EDC şanzımanın karakteri olsa gerek. Servis konusunda gerçekten bu işin hakkını veriyorlar.

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz geç oldu ama geçen hafta Güven Altana gittim Cihangir usta sağolsun şikayetlerimi dinledi. test sürüşü yaptı. herhangi bir arıza yok ama güncelleme yapalım dedi. ertesi gün arabayı teslim aldım ve arabada gerçekten bir yumuşama vardı. kararsızlık eskisi kadar olmuyor ama buda EDC şanzımanın karakteri olsa gerek. Servis konusunda gerçekten bu işin hakkını veriyorlar.

Memnun ayrılmanıza sevindim. Otomatik şanzımanlar eski nesiller kadar pürüzsüz değil maalesef. Ama artıları daha fazla eskiye göre, daha performanslı ve daha az tüketime sahip olmaları tercih edilmelerine neden oluyor. Bmw'nin son ZF şanzımanında bile 1-2 geçişlerinde hissettiğiniz olabiliyor.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Memnun ayrılmanıza sevindim. Otomatik şanzımanlar eski nesiller kadar pürüzsüz değil maalesef. Ama artıları daha fazla eskiye göre, daha performanslı ve daha az tüketime sahip olmaları tercih edilmelerine neden oluyor. Bmw'nin son ZF şanzımanında bile 1-2 geçişlerinde hissettiğiniz olabiliyor.

1-2 geçişindeki kararsızlık birazda sürücüden ve trafik yoğunluğundan kaynaklanıyor.

Trafik yok boş sokak gaz pedalına yarım basın ayağınızı kıpırdatmayın 1-6 sorunsuz geçiyor nerede anlaşılmıyor.

Yoğun trafik 1-2 geçişi tam gaza basıldığı anda gazdan ayağınızı çektiğiniz anda sacmaliyor. Geçiş ya çok sert oluyor yada 1 mi 2 mi kararsızlığı yasıyor.

Ben aracı özellikle dur kalk var ise Manuel'e alıp 1 de kullanıyorum trafik açılınca D ye alıyorum.

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

ALİ GÖK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende dün serviste güncelleme yaptırdım. arabanın karakteri biraz değişti gibi geldi. usta çok yoğun trafikte ve ara sokaktaki dik rampalarda otoparklardaki dar ve dik yerlerde manuelde kullan 1 mi 2 mi diye kararsız kalmasın dedin.

kırmızı ışıkta veya uzun süreli duruşlarda n ye al vitesi daha iyi olur dedi o şekilde devam edeceğim kullanmaya

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2013 model fluence 1.5dci EDC touch plus araç sahibiyim. Aracın hız sabitleme sistemi çalışmıyor ayrıca şanzımanı da güncellettirmek istiyorum. Bunları yaptırabileceğim yetkili servis İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim.