Efsaneyle Yeniden Tanışın...

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka tarafta honda city görünümü var gibi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne yapsak bilemedim :)
Symmbol güzel oldu güzel .

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Bursada üretimine alıştığımız Efsane Symbol bu kasa ile birlikte Romanyalı oldu :eyv ahhh ah daha ilk günkü hallerini bilirim senin :D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar efsane diye abartılıyor bence logan kırması makyajlı kasa logan yerine symbol logosunu çakıp bize kakalıyorlar bunun açıklaması budur. İçinin biraz modern olması dışında dıştan zerre beğenmedim. Canlı canlı dün trafikte gördüm bildiğin logan bu araç. Denk geldikçe her başlıkta yazdım buraya da yazacağım rakibi olan araçlarla kıyasladığınızda 7" ekran dışında (opsiyonel) ne albenisi var? Honda city, accent era ve accent blue, Pejo 301 vs gibi. Aynı saçmalıklar pejoda ve citroen de var hatta fazlası var. Ben piyasadaki en güçlü rakipleri olan hyundai modelleriyle kıyaslıyorum. 100 tl lik navigasyon ilavesi dışında Allah için konuşmak gerekirse (az yakması dışında) artı olarak ne özelliği var? Blue yu geçtim era ile kıyaslıyorum. Era da olan artılar hemen hemen aynı paraya 110 hp lik 16v dizel seçeneğinde otomatik vites alabilme, sunroof, şöför kapısından kumanda edilebilen elektrikli 4 cam (en saçma olan da bu) 10 adet hava yastığı ve 4 adet disk fren vs vs vs uzayıp gider. Sene 2013 ve komple yenilenen (dediğim gibi makyajlanan logan) bir symbol. Gerçi adamlar ne yapsın ne getirseler alıyoruz reno olsun çamurdan olsun. Gene satış rekorları kırdırırız sövüp sayıp gene alırız onlarda itinayla kakalamaya devam ederler boş boş versiyonları. Efsaneye hoş geldin diyorum :D

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar efsane diye abartılıyor bence logan kırması makyajlı kasa logan yerine symbol logosunu çakıp bize kakalıyorlar bunun açıklaması budur. İçinin biraz modern olması dışında dıştan zerre beğenmedim. Canlı canlı dün trafikte gördüm bildiğin logan bu araç. Denk geldikçe her başlıkta yazdım buraya da yazacağım rakibi olan araçlarla kıyasladığınızda 7" ekran dışında (opsiyonel) ne albenisi var? Honda city, accent era ve accent blue, Pejo 301 vs gibi. Aynı saçmalıklar pejoda ve citroen de var hatta fazlası var. Ben piyasadaki en güçlü rakipleri olan hyundai modelleriyle kıyaslıyorum. 100 tl lik navigasyon ilavesi dışında Allah için konuşmak gerekirse (az yakması dışında) artı olarak ne özelliği var? Blue yu geçtim era ile kıyaslıyorum. Era da olan artılar hemen hemen aynı paraya 110 hp lik 16v dizel seçeneğinde otomatik vites alabilme, sunroof, şöför kapısından kumanda edilebilen elektrikli 4 cam (en saçma olan da bu) 10 adet hava yastığı ve 4 adet disk fren vs vs vs uzayıp gider. Sene 2013 ve komple yenilenen (dediğim gibi makyajlanan logan) bir symbol. Gerçi adamlar ne yapsın ne getirseler alıyoruz reno olsun çamurdan olsun. Gene satış rekorları kırdırırız sövüp sayıp gene alırız onlarda itinayla kakalamaya devam ederler boş boş versiyonları. Efsaneye hoş geldin diyorum :D

gökhan abi ayakta alkışlıyorum

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Test sürüşü için az önce başvurdum. Mais link göndermiş, formu doldurdum. Bakalım ne olacak :eyv

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni sandero stepwayin sedanı gibi olmuş ön farlar ve arka stoplar aynı

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
symbol bu yahu, test sürüşü için sıra mı olacaktı? :)

Bir de araç yandan çok kötü ve hantal bir görünüme sahip... tasarımını çok beğenmedim...

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ve nokta. :D

symbol bu yahu, test sürüşü için sıra mı olacaktı? :)

Bir de araç yandan çok kötü ve hantal bir görünüme sahip... tasarımını çok beğenmedim...

:D tamamen katılıyorum..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

memo_16

Bilgi Girilmemiş
şimdi siteden baktımda daha detaylı olarak evet yandan bakınca hantal duruyor ve bi orantısızlık var sanki honda citylerdede aynı olayı görüyordum, iç mekana gelince R-nav lı falan gayet hoş duruyor fakat boşu çok boş olcak gibi ya hadi hayırlısı, joy versiyonda 1.2 ve 1.5 dCi motorlar var ve R-nav bu versiyonda mevcut değil,touch ise 0.9 TCe ve 1.5 dCi motorlarla satışta ve R-nav mevcut fakat +1350 TL olarak, dizelin full versiyonu 41.390,başlangıç fiyatı 37.490, 0.9un fullü 37,390 başlangıç fiyatı 33.490, aracın en boş ersiyonu ise 27.990 TL den satışa sunulmuş, bu arada Renaultun satış stratejisi dahilinde loganlar artık Türkiyede satılmıyor.