Efsaneyle Yeniden Tanışın...

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önceki kasanın arkası bu kasanın önü güzel :aytuğ Arka tarafta tek güzel değişim tampon olmuş :eyv

Son düzenleme:

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cliodan vazgeçmem arkadaş;)

Deltaeagle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni symbolde karartılmış cam opsiyonu varmı acaba?

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu resimde diyor ki symbol " bana amerikan park lazım". :)

erkan505

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir Avm nin otoparkında beyaz yeni symbolu gördüm , dış kapı kolları dikkatimi çekti önce çok kaba , yakıt kapağı kocaman arkadaşa dedim bu ne itfaye hortumu mu bağlanıyor bu kapağı açıp :) Ön tarafta torpidoda orta üst kısımda bir kapak gibi bişey vardı arkadaşa dedim bak buraya Lcd ekranı saklamışlar üsteki düğmeye basınca açılıyor ,arkadaş yok artık dedi arka kapı kolları manuel arabada Lcd ekranmı koyacaklar ,bildiğin Dacia bu dedi , arabanın sahibi geldi o arada sorduk ortadadaki bölümden Lcd ekran mı çıkıyor diye Adamın "He bu uzay aracı bende Astronot'um , Mars'a gidicem geliyonuz mu " gibi bi bakışı vardı :))))
Bazı özelliklerin standart olması gerekiyor ,sürüş ve konfor açısından , ne bilim 4 cam otomatiği , Teyp de Aux çıkışı ,çift hava yastığı , sesli ışıklı uyarı ikaz gibi küçük ama gerekli özellikler , beklentimiz elbette çok değil symbol için ama fiyat ile arabayı karşılaştırdığında alternatif olarak alınacak başka çok araçlar var , neden Symbol sorusuna bir cevap olmalı ,bilmem anlatabildim mi.