Ekranda yag seviye göstergesi ...

pilot.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar megan 2 lerde kontagı açınca yag seviyesi bölümüne geldiğinde silecek kolu üstündeki butona bastıgımızda yag seviyesini daireler şeklinde gösteren ekran geliyor ama dairelerin içi boş görünüyor resimde göründüğü gibi sizlerin ekranda bunun gibi mi.

o32L1b.jpg :halay

Gitme_Dayanamam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
acil olarak yagı degiştiriniz sensör yag görmüyor hiç ben olsam yarın hemen yagını degiştirtirim fazladan 1 km bile yapmam

pilot.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetkili serviste bakım yapıldı sonrasında,da bu şekil olması gereken gerçek görüntü nasıl peki daireler farklımı
sensörde bir arıza olabilirmi

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet normal arkadaşım cek yag cubugunu bak bence bi sıkıntı yok sıfırlar boş olur sayısı azalaır yag azaldıkca

Gitme_Dayanamam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2008 privilege var eniştede gecen baktık yanlış hatırlamıyorsam sıfırların içi dolu hadi boş diyelim sıfır düşüyo sayı olarak neden minumum diyor .yagı yeni degişti ise ta tıpası gevşekti yag sızdı bitti yada yag sensörünü kırdılar benim başıma geldi 60 tlye degiştirdim.siz yinede madem serviste degişmiş bi sorun bir kaç güne eniştenin arabada resmini çekip atarım burayada .minumum yazmaması gerekir .orda yazarakta sizi uyarıyo sonra 3-5 masraf çıkarttırmayın kendinize benden demesi

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Gayet normal.Bazı modellerde dolu bazılarında boş.Önemli olan iki dik çizgi arasındaki yuvarlakların tam olması.Yuvarlaklarda eksilme varsa o zaman yağda eksilme vardır.

hda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eksilme olduğunda yuvarlak sembol yerine - işareti görürsün.

kostantin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç expression sanırım normal. Bende se böyle. Eksik ollunca daore sayisi düşer

pilot.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sabah yag çubugu ile kontrol ettim herhangi eksilme falan yok normal ..

fatih kaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracımın yağ seviye göstergesi ekranda görünmüyor yakın zamana kadar aracı çalıştırdığımda yağ seviyesi normal yazısı çıkıyordu şimdi çıkmıyor direk kilometreyi gösteriyor ne yapmalıyım