*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ses kesmenin yerine kemer takmayı adet edinmek lazım, Allah göstermesin kaza anında sizi arabada koruyacak yek şey emniyet kemeridir...:eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ses kesmenin yerine kemer takmayı adet edinmek lazım, Allah göstermesin kaza anında sizi arabada koruyacak yek şey emniyet kemeridir...:eyv

ve çoğu arabadada artık SRS airbag var takılı degilse emniyet kemeri acılmıyor hava yastıgı.. benim arabamda srp airbag var takılasada takılmasada acılıyor.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Toka takın zihniyeti anlayamıyorum,adamlar güvenlik için nelerle uğraşıyor biz hala neredeyiz...

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Yan tarafa oturan adam arızalı çıkarsa ki çoğu öyle oluyor adamlar kemeri koltuk arkasından geçiriyor beni ayar ediyorlar.

Falmor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gösterge tablosunda kemer ışığının yanması bile beni çok rahatsız ediyor.Ama otoparkta falan kullanırken sesi iptal etmek isterdim doğrusu.JET te ses yoktu sadece ışık yanıyodu ve hiç kemer takmadan kullanmadım trafikte.Zaten boşluk hissediyorum kemersiz kullanırken.

eminjohn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
25-30 km üzerine cıkınca otmeye baslıyor, ses duracak dıyosun fakat daha sıddetlı otunce mecbur takıyorsun kemeri :) aslında boylesı daha ıyı elımıze yapısmaz bır kemer taksak ne olacak.

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence Ötmesi çok güzel insanlarımızı teşvik ediyor böyle hem bir kaza olsa kemer takılı olmadığı için aramızda bile olamayan abilerimiz var....

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben o ses sayesinde kemer takmaya alıştım, şimdi kemersiz araba kullanamıyorum. Rahatsız oluyorum :eyv

eminjohn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben o ses sayesinde kemer takmaya alıştım, şimdi kemersiz araba kullanamıyorum. Rahatsız oluyorum :eyv

evet abim ben 18 yasındayım fluence sayesınde hem 90 ı gecmıyorum tasarruf edıyorum hem emnıyet kemerı takıyorum her zaman.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim arabanın bağlantısını sökmüşler :D Ben ikaz sesi istiyorum lambasıda yansın :) En azından kemer takmış oluruz .

Gerçi kabloyu bağladım :D Airbag lambası yandı arada yanıp sönüyor şimdi ona kıl oldum .