aliemin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçta kemer takılı ama o ses hala kesılmıyor ne yapmam gerekıyor... yardımcı olursanız sevınırım,

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçta kemer takılı ama o ses hala kesılmıyor ne yapmam gerekıyor... yardımcı olursanız sevınırım,
Hoş geldiniz ÜYE TANITIMLARI bölümünde kendinizi tanıtınız .

Eğer göstergede ki ikaz da sönmüyorsa yada 5 emniyet kemerinden 1 tanesinin aktif olduğunu göstermiyorsa , emniyet kemeri tokasının içinde ki sokette problem vardır .

yusuf_1977

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kemersiz deneme için bile yola çıkmam.

kamikaze

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam Ustalar..

Bende 2014 Yeni Fluence 1,5 var. Emniyet kemeri ikaz sesine gıcığım, açıkçası küçük bir kasaba olduğu için ana yollarda ve uzun süreli kullanışlarda sadece kullanmak istiyorum. Toka da bence hoş bir şey değil aniden gerektiğinde onu çıkar kemer tak daha zor bence. Koltuk altındaki kabloyu söktüm bu sefer de hava yastığı ikaz lambası yandı.

Net olarak şunu söyleyeyim; toka takmadan ve hava yastıklarını aktif halde tutup sadece şu sesi nasıl kapatabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim..

kamikaze

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam Ustalar..

Bende 2014 Yeni Fluence 1,5 var. Emniyet kemeri ikaz sesine gıcığım, açıkçası küçük bir kasaba olduğu için ana yollarda ve uzun süreli kullanışlarda sadece kullanmak istiyorum. Toka da bence hoş bir şey değil aniden gerektiğinde onu çıkar kemer tak daha zor bence. Koltuk altındaki kabloyu söktüm bu sefer de hava yastığı ikaz lambası yandı.

Net olarak şunu söyleyeyim; toka takmadan ve hava yastıklarını aktif halde tutup sadece şu sesi nasıl kapatabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim..

Forumda bir soru sorduk.. Bir kişi de çıkıp cevap yazmamış.. Hoş şimdi cevap yazan da kemer tak muhabbeti yapar insanın canını sıkıp soruma doğru düzgün cevap da vermez ya neyse..

Manuple

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Forumda bir soru sorduk.. Bir kişi de çıkıp cevap yazmamış.. Hoş şimdi cevap yazan da kemer tak muhabbeti yapar insanın canını sıkıp soruma doğru düzgün cevap da vermez ya neyse..
Eğer bunun yanıtını bilebilseydim, bu kadar geç olmasına rağmen size veya diğer lazım olanlara mutlaka yazardım.
Çok ilginç bir durum.. Hepsi konuşuyor, ancak asıl soruna kimse eğilmiyor.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
"Tavsiye etmiyorum" aranan bu parça bunu takınca emniyet kemeri ikaz sesi kesilir bunun üzerine emniyet kemerini takabilirsiniz ancak ne kadar sağlamdır. Sizi kaza anında ne kadar korur bunu düşünmek gerekir onun içinde hiç kimseye tavsiye etmem b61ce580c9dd64d805a0ee4cfb9a0d96.jpg

34VR1415

Manuple

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tür aparat kullanımlar, arabesk yaklaşımlardan başka bir şey değildir.
Bunu yabancılara anlatsak, epey şaşırır ve defalarca "excuse me" diye söylenirler, hatta anlattığınızı anlamakta güçlük çekerler.

Bir insan kendini koruyacak bir şeyi yoketmenin uğraşısına neden bu kadar girer,
Asıl yüksek lisans tezlerine konu olması gereken konulardan biridir.

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

hocam tokalarin icini ac orafaki kablolari kucuk bir kablo parcasi ile birlestir.. susar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi