karabulut1978

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese selamlar...arkadaşlar 2007 model scenic 2 1.5 dci aracım var. kullanım kılavuzunda emniyet kemeri ikaz ışığı ve sesi olduğu yazıyor. ancak gösterge panosunda bu amblem yok..sesli ikazda vermiyor. aracın ön camında ise emniyet kemeri ikaz resmi var. ben yanlış mı biliyorum herhangi bir paketlemi satılıyor bu özellik yoksa önce ki sahibi tarafından özellik kaldırılmış gibi bir durum olabilirmi...şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Olmamasına imkan yok,özelliği pasif hale getirtmiş olabilirler,serviste kontrol ettirmende fayda var...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne güzel işte ciyak ciyak ötmüyor kemer :D benim ötüyor deli oluyorum toka bi türlü takma fırsatım olmadı hep unutuyorum :D

karabulut1978

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne güzel işte ciyak ciyak ötmüyor kemer :D benim ötüyor deli oluyorum toka bi türlü takma fırsatım olmadı hep unutuyorum :D

hehe Bence unutmaya devam et...Bende alışkanlık var o sese ...ses olmayıncada ben kemer takmayı unutuyorum:D

karabulut1978

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olmamasına imkan yok,özelliği pasif hale getirtmiş olabilirler,serviste kontrol ettirmende fayda var...

Ben sorunun cevabını bu forumda bulamazsam hiçbir serviste bulamam emin olun..teknik bölümü inceledim gerçi bu soruyu ilk ben sormuşum sanırım...herkes tersini sormuş...buradan bir cevap alamazsam tavsiyenize uyacağım. teşekkürler..

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sorunun cevabını bu forumda bulamazsam hiçbir serviste bulamam emin olun..teknik bölümü inceledim gerçi bu soruyu ilk ben sormuşum sanırım...herkes tersini sormuş...buradan bir cevap alamazsam tavsiyenize uyacağım. teşekkürler..
ustanın dediği gibi ötmemesi imkansız. servisde pasif hale getirtmiştir, senden önceki sahibi

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya benimkide araba 1. vitesten 2. vitese gectikten sonra ötmeye baslıyor yani sürekli 1. viteste gitsem ötmüyor niye acaba ?

belirli bir hızdan sonra ötmeye başlar... 10 km/s hızı geçince cayır cayır ötmeye başlıyor benimki senin vites değiştirme aralığın muhtemelen 10 km/s veya fabrika verisinden (ötmek için gereken hız) önce değiştiriyorsundur vitesi

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emniyet kemeri önemli

karabulut1978

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar serviste kapattırmış benden önceki sahibi...bir jak vardı çıkarttırdım dedi...ben bulabilirmiyim ki o jakı:)