Emniyet kemeri uyarı ışığını sesli hale getirme

m.gokceoglu

Denizli , T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet çok sagol kardeşim.Allah razıolsun senden. vaktini ayırıp uğraşıyorsun. İstediğimiz işi görecek olması çok ama çok güzel. tamda şuanda yapacagın devre orjinal far sensörünün özelliği ile aynı. seni binlerce kez kutluyorum abicim. hakikaten senin gibi dahiane insanların mutlaka hakettiği değeri alması gerek.Açıkca söyliyeyim senin çok daha iyi yerlerde bir büyük markanın elektrik elektronik tasarım bölümünde kesinlikle olmalısın. düşün ki bugün bile '' D '' sınıfı araçlarda opsiyon olarak satın alınan '' far sensörünü '' benim zeki pırlanta kardeşim çok kısa sürede 10-12 yaşındaki sıradan bir araca uygun hale getirebiliyor. kesinlikle çok daha iyi yerlerde ve seni mutlaka birileri keşfetmeli.Renaultfan club ve daha önce renaultclub ta uzun zamanda takip ediyordum. bu kadar başarılı ve olur dediğini yapan ; lafla değil icraatla ortaya koyan kişi bir elin beş parmak sayısını geçmedi. BRAVO kardeşime:bravo. eline koluna gönlüne sağlık
çok teşekkür ederim abi :) şımartıyosun valla hehe

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar 1 haftalık aradan sonra çok önemli bir gelişme ile karşınızdayım. Değerli kardeşim MEHMET GÖKÇEOGLU kardeşimin hazırlayıp gönderdiği far sensörünü bugün aracıma montajını yaptım. Mükemmel çalıştı. artık sol far kolunu unutabilirim.Farlarım kontak açınca yaklaşık 5-6 sn sonra otomatikmen hava karanlık olduğunda açılıyor ; hava aydınlanınca yine 5-6 sn sonra otomatikmen kapanıyor. Eger kontak anahtarını kapatırsam hemen farlarda kapanıyor. Bu çok başarılı çalışmayı hazırlayan değerli kardeşim M.Gökçeoğluna tekrar tekrar teşekkür ediyorum. resim bolca cektim. hem form sitesine koyacağım (renaultfan club sohbet bölümün altında M.gökçeoglu kardeşimin megan 1 far sensörü konu başlığında) hem de video hazırlayıp youtube da yayınlayacağım

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
@m.gökceoğlu videoya bakmamıştım ben, yeni izledim, nasıl yaptın sen onu:=)
kimse izinsiz yapmasın, hakkımı helal etmem diye boşuna yazmışsın , zaten isteselerde yapamazlar :=)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
@yusuf29 abi senin videolarındaki müzik seçimlerine hayranım. :=)

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@yusuf29 abi senin videolarındaki müzik seçimlerine hayranım. :=)
Sevgili kardeşim ben romantik adamım. özellikle 1980 /1990 yılarırındaki o unutulmaz slov / hit şarkıları çok severim. AMA ŞARKIYI SÖYLEYENDE (celin dion) , ŞARKI DA (my heart will go on ), FİLM (titanic) DE BİR MUHTEŞEM DEĞİLMİYDİ ? Bu film ilk gösterildiğinde ortalık çalkalanmıştı. ben henüz izlememmiştim. filme gidenlerin hayranlığını bende merak etmiştim. İzmirde sevgi yolundaki Sinema da sene 1998 de izlediğimde ilk defa bir filme bu kadar hayran kalmıştım. ben bu zamana değin böyle etkileyici film izlememiştim. hey gidi yıllar.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili kardeşim ben romantik adamım. özellikle 1980 /1990 yılarırındaki o unutulmaz slov / hit şarkıları çok severim. AMA ŞARKIYI SÖYLEYENDE (celin dion) , ŞARKI DA (my heart will go on ), FİLM (titanic) DE BİR MUHTEŞEM DEĞİLMİYDİ ? Bu film ilk gösterildiğinde ortalık çalkalanmıştı. ben henüz izlememmiştim. filme gidenlerin hayranlığını bende merak etmiştim. İzmirde sevgi yolundaki Sinema da sene 1998 de izlediğimde ilk defa bir filme bu kadar hayran kalmıştım. ben bu zamana değin böyle etkileyici film izlememiştim. hey gidi yıllar.

:D evet hatırladım abi, bir de o aralar matrix çıkmıştı o da öyleydi. eskilere hep özlem duyuyoz, ihtiyarladık mı ne :=)

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D evet hatırladım abi, bir de o aralar matrix çıkmıştı o da öyleydi. eskilere hep özlem duyuyoz, ihtiyarladık mı ne :=)
değerli kardeşim yaşlandıkmı bilemem qw ama hakikaten zaman su gibi akıp geçiyor. rabbim önce sağlık sıhhat ; agız tadı huzur versin . fazla verip azdırmasın ; az verip süründürmesin de . Buğünümüze hamdolsun. Rabbime sonsuz şükürler olsun.