En uygun seçenek nasıl olur ?

Yunus Emre Aktaş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet dostum 1.2 joy için birebir aldığım değerler :) 0.9 turbo için bir fikrim yok, olan arkadaşlar değerleri paylaşırsa biz de bilgi sahibi oluruz.
Arkaya 4 kişi biraz zor, sınıfının en geniş arka kısmı diye tanıtıyorlar ama devasa bir genişlik beklemeyin. Benim arkada 2 adet çocuk koltuğu var, yanına da 1 kişi oturabiliyor.
Stepne altta dışarıda simit tüp olmaz, zaten boşver lpg yi uğraştığına değmez.
Arka tarafta tavan çok yüksek değil, o yüzden kucak kucağa biraz sıkıntılı olur gibi geliyor. Ama bagaj hacmi güzel, rekorum şu; 2 adet puset, 1 adet mama sandalyesi (demonte edilmiş halde), 2 adet örümcek, 5-6 tane orta ölçekli çanta (spor çantalardan), bol miktarda ufak tefek poşetler vs. Keşke fotoğrafını çekseydim o halinin fikir olurdu :) Bu arada bagajın bir de inanılmaz kullanışlı bir alt bölümü var.

hocam istanbuldamısınız ?

Yunus Emre Aktaş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0.9 icona binen varsa izlenimlerini paylaşırsa memnun olurum
almayı düşünüyoruz ama babam o arabaya o para verılmez dıyor babamı nasıl ıkna etcem :D

sevket19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakit konusunda 1.5c dizel'in üzerine araç bilmem.yakit çok güzel kullanim mükemmel 48bin lira para verdim değer bu araca sadece karşina alip izlemek için bile değer.ellerine sağlik renaultun.

ayhan_301

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakit konusunda 1.5c dizel'in üzerine araç bilmem.yakit çok güzel kullanim mükemmel 48bin lira para verdim değer bu araca sadece karşina alip izlemek için bile değer.ellerine sağlik renaultun.

Aynen. Yakıt nasıl. Bende ortalama 5,3

sevket19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.3 şehir içinde uzun yolda 3.7