Engelli Park Yerlerini İşgal Etmeyelim

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar hemen hemen bir çok forum sitesin de bu konuyu dile getirmekteyim. Konunun özü engelli vatandaşlar için ayrılmış park yerlerini işgal etmeyelim. Bu konu da tüm araç kullanıcısı arkadaşların duyarlı olmasını bekliyorum. Belki burada bu konu sayesinde bir çok arkadaşımız bu konu hakkında daha fazla duyarlı olacağına inanıyorum.

Engelli olmayan birinin engelli bir kişi için ayrılmış park yerini işgal etmesi demek zaten hayatı zor olan kişiyi daha fazla zora sokacağını unutmayın arkadaşlar.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Önemli ve hassas bir konu, Hatırlamanız için teşekkür ederiz.:bravo

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duyarlılığınız için teşekkürler.

yuksel77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuya sitenin yetkililerin izini ile engelli plakalı aracı olmadığı halde engelli park yerine park etmiş araçların resimlerini burada resmin çekim gününü ve saatini yazarak paylaşsak nasıl olur sizce?

Samsung A3 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderdim

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuya sitenin yetkililerin izini ile engelli plakalı aracı olmadığı halde engelli park yerine park etmiş araçların resimlerini burada resmin çekim gününü ve saatini yazarak paylaşsak nasıl olur sizce?

Konuya göstermiş olduğunuz duyarlılık dan dolayı çok teşekkür ederim. Şahsen resimler konusunda bir sorun olacağını zaten sanmam. Ama artık engelli araçlarında plaka kalmadı camlarında engelli park kartları oluyor.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle bu konu altında resim ekleyebliriz bugün engellei olmaya biliriz ama yarın ne olacağımız belli değil Allah göstermesin hepimiz engelli vatandaş adayıyız ve bu konuda maksimum hassasiyet göstermek zorundayız konu için teşekkürler resimleri bu konu altında devam ettirebilirsiniz konuyu sabitliyorum

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle bu konu altında resim ekleyebliriz bugün engellei olmaya biliriz ama yarın ne olacağımız belli değil Allah göstermesin hepimiz engelli vatandaş adayıyız ve bu konuda maksimum hassasiyet göstermek zorundayız konu için teşekkürler resimleri bu konu altında devam ettirebilirsiniz konuyu sabitliyorum

Konuya göstermiş olduğunuz duyarlı davranış için canı gönülden teşekkür ederim. inşallah bu engelli park yerlerinde reno sahibi arkadaşlarımız olmaz :) bura da teşhir ederim dermişim hehe

yuksel77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuya göstermiş olduğunuz duyarlılık dan dolayı çok teşekkür ederim. Şahsen resimler konusunda bir sorun olacağını zaten sanmam. Ama artık engelli araçlarında plaka kalmadı camlarında engelli park kartları oluyor.
Bende engelliyim. Haftaya pazartesi günü hastaneye gittiğimde engelli araç park yerine engelli olmadığı halde park edenleri resmini çekecektim(daha önceden düşünmüştüm). Unutmazsam burada da paylaşırım. Camlara da koyulduğunu bizler ile paylaştığınız için teşekkür ederim. Resim çekerken buna dikkat edeceğim.