Engelli Park Yerlerini İşgal Etmeyelim

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu resim de olan iki reno sahibi arkadaş umarım bu site içindedir. Maşallah size park yeri bulamadınız değil mi? Çok duyarlı gördüm sizi.

07captur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kim ne derse desin, insan aile örf adet terbiyesi almadığı zaman bu ve bunun gibi manzaraları görmek kaçınılmaz.. çoğu kişinin üçkağıtçılık, dolandırıcılık ve sahtekarlığı kanına işlemiş durumda.. arkadaşın biri izmirde vatandaşın birini uyarmış.. engelli yerine park ettin, git başka yere koy gibisinden.. adam dönmüş; ben zihin ve kafa engelliyim diye bıçak çekmiş!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kim ne derse desin, insan aile örf adet terbiyesi almadığı zaman bu ve bunun gibi manzaraları görmek kaçınılmaz.. çoğu kişinin üçkağıtçılık, dolandırıcılık ve sahtekarlığı kanına işlemiş durumda.. arkadaşın biri izmirde vatandaşın birini uyarmış.. engelli yerine park ettin, git başka yere koy gibisinden.. adam dönmüş; ben zihin ve kafa engelliyim diye bıçak çekmiş!

Birde işin başka bir kısmı daha var. Özellikle işte engelli park yeri boş idi diye. Ama şimdi bu adamlara sormak gerek engelli park yeri boş diye park ediyorsun ama o kadar boş mezar var hiç birine bu mezar da boş diye girmiyorsun :) orada boş girsene orta da değil mi? ;)

07captur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde işin başka bir kısmı daha var. Özellikle işte engelli park yeri boş idi diye. Ama şimdi bu adamlara sormak gerek engelli park yeri boş diye park ediyorsun ama o kadar boş mezar var hiç birine bu mezar da boş diye girmiyorsun :) orada boş girsene orta da değil mi? ;)

Bu beleşe alışmış, saygısız ve çalışmadan köşe olma derdinde olan zihniyet; bence boş mezara bile girer merak etmeyin [emoji2]

emrahsezen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürücülerimiz ne yazık ki duyarsız. AVM otoparklarında bile çekiyorlar yer kalmadı diye. Ceza kısmını biraz daha iyileştirirlerse pek sorun teşkil etmez sanırım ilerde.

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle konuyu açan arkadaşa teşekkürler.%91 engelliyim aracım engelli aracı.çok insan duyarlı ancak bılgı eksıklıgı yuzunden cok kısı ıle tartısma yasıyorum.plakalarda engellı ısaretı kalktı.ve arac sahıbı engellı yerıne park ederken emnıyetten alınan engellı kartını araca bırakmak zorunda.aracımda bu kart herzaman camın onundedır.ortopedık bır engelım yok.cogu zaman bızler ıcın ayrılan yerede cekmıyorum. fakat ınsanlar ıyılık yapıp uyarayım derken bazen cok kaba olabılıyorlar.onlarıda sevıyoruz :) bırbırımızın haklarına yınede manı olmayalım.
saygılar.

ustaa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genellikle toplu otoparklarda başıma geliyor benim bu olaylar. Hıyarın teki geliyor çat diye çekiyor oraya. Ulan sana ehliyeti veren kim diye sövüyorsun sonra...

dacar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok doğru bir başlık. Elinize sağlık bu kadar duyarlı olduğunuz için.

ustaa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maxresdefault.jpg

Şunu ülkemizde yapsak ne güzel olur adam bir daha asla çekemez sanırım :D