Enteresan sorun

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Can sıkıcı bi durum ya aracı bana bu şekilde arızalı satmışlar eğer sorunumu gideremezlerse araç değişimi için tüm yasal haklarımı kullancam

onun için araç değişimi olmaz...
ama takmışın kafaya bi kere...

yakıt durumun, boya durumun nasıl...boya ölçer aletleri varsa bi tut sağına soluna bence

Eirkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servisten aradılar yarın götürcem arabayı kablo dirençlerine bakacaklar

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kablodan da yaparda...kablo niye bozulur...asıl sorun o

Aytskal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Eirkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç aynı arızadan 3 defa tamir edilip yine de sorun düzelmezse yasal olarak değişim talebi doğuyormuş benim aracımda 2 defa tamir yapıldı ve düzelmedi bu son işlemde de bi sonuç alınamazsa önce Renault la iletişime geçip aracın değişimini talep edicem.Kabul etmezlerse dava açmayı düşünüyorum gerçi dava süreci 2 yıl sürüyormuş ama olsun.

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Araç aynı arızadan 3 defa tamir edilip yine de sorun düzelmezse yasal olarak değişim talebi doğuyormuş benim aracımda 2 defa tamir yapıldı ve düzelmedi bu son işlemde de bi sonuç alınamazsa önce Renault la iletişime geçip aracın değişimini talep edicem.Kabul etmezlerse dava açmayı düşünüyorum gerçi dava süreci 2 yıl sürüyormuş ama olsun.

Dava süresince aracınızı kullanamayabilirsiniz... böyle bir durum var diye biliyorum. Iyi bir avukat ile konuşun...