EREN abi style Clio :)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son halini emrakla bekliyoruz abi motoru sanırım williams f7r motoruna noldu abi qw

Diger konuya yazdim burayada yaziyorum:)

Williams motor o fotoda gordugun motor yani f7rdir

Diger motor buna cok benzeyen f7p motor (ustunde 16ie yazar) 16s modellerde olur. clio 16s R19 16s gibi.

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sol kapıda işlem mi var :D :D

Görkem

Bilgi Girilmemiş
:p

Plakayi Sr alabilirsem adi hazir. Alamazsam ki su an zor gorunuyor o zaman ismi baska

Yani her turlu ismi hazir.vildan mildan kasmaya gerek yok:)
yok yoookk WİLDAN bu WİLDAN isim tamamdır :yer:beer:bravo

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla cihaz güzel yapanda işi bilen bir kişi olunca ortaya böyle güzel yapıtlar çıkıyor alanında yapanında ellerine kollarına sağlık güzel projeler bunlar Eren abimiz şuan farklı ve değişik bir araçla ortaya çıktı piyasada kaç tane 2.0 16V Williams ve tabiki yürüyebilen cihaz var ayrıca bu Clio çok canlar yakıcak bu arada beyaz jant olmuş abi senin diğer konudaki resimler karanlık olduğundan kötü görünmüş ama burdaki resimlere bakınca beyaz jant iyi seçim olduğuna kanaat getirdim maşallah :)

Son düzenleme:

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla cihaz güzel yapanda işi bilen bir kişi olunca ortaya böyle güzel yapıtlar çıkıyor alanında yapanında ellerine kollarına sağlık güzel projeler bunlar Eren abimiz şuan farklı ve değişik bir araçla ortaya çıktı piyasada kaç tanae 2.0 16V Williams vetabiki yürüyebilen bu Clio çok canlar yakıcak bu arada beyaz jant olmuş abi senin diğer konudaki resimler karanlık olduğundan kötü görünmüş ama burdaki resimlere bakınca beyaz jant iyi seçim olduğuna kanaat getirdim maşallah :)

Eyvallah kardeşim. O.z diyip diyip kafamı bulandırdın ama elin adamın arabasında yakışmadığını gördüm.

Olsada korum olmasada korum beyaz jantı :)

TR'de 2.0 Willy sayısı malum. En hızlısıda bendeki. (Bu konuda alayına gider işte:) )

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah kardeşim. O.z diyip diyip kafamı bulandırdın ama elin adamın arabasında yakışmadığını gördüm.

Olsada korum olmasada korum beyaz jantı :)

TR'de 2.0 Willy sayısı malum. En hızlısıda bendeki. (Bu konuda alayına gider işte:) )
Yakışır Eren abicim 41 kere maşallah güle güle iyi ve güzel günlerde kullanmanı temenni ediyorum tekrardan...Ve ayrıca jant kısmına gelirsek abi bu OZ'lar bendekilerden benimkini grisi ama ben o yorumu yaparken Super Turismo serisi olan modelini kastetmiştim yanlış anlaşıldı sanırım senin ilk yorumunda SP sözcüğü geçtiğinde bende doğal olarak Super Turismo anladım ama gerçekten Super Turismo yakışır senin aracada gerçi o jant bir çok arabaya yakışıyor tartışmasız... :)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakışır Eren abicim 41 kere maşallah güle güle iyi ve güzel günlerde kullanmanı temenni ediyorum tekrardan...Ve ayrıca jant kısmına gelirsek abi bu OZ'lar bendekilerden benimkini grisi ama ben o yorumu yaparken Super Turismo serisi olan modelini kastetmiştim yanlış anlaşıldı sanırım senin ilk yorumunda SP sözcüğü geçtiğinde bende doğal olarak Super Turismo anladım ama gerçekten Super Turismo yakışır senin aracada gerçi o jant bir çok arabaya yakışıyor tartışmasız... :)

Supert. iyi jant. Bencede yakışır. Böyle daha nostaljik oldu. Hedef araba yolda gezerken o yıllarda gazlayanlar gördüğünde aa sene 92 mi ne oluyor be diye düşünsün

:)