EREN abi style Clio :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Eren bunca masraftan sonra orj.cantlarınıda bul artık kardeşim. Artık yutdışından mı? gümrükten mi? Hurdalıktan mı? anca o şekilde fena durur şiddetle tavsiye ederim yakışan budur. :eyv

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Supert. iyi jant. Bencede yakışır. Böyle daha nostaljik oldu. Hedef araba yolda gezerken o yıllarda gazlayanlar gördüğünde aa sene 92 mi ne oluyor be diye düşünsün

:)
Super turismo çok kollu olduğu için çok daha çekici duruyor ama sendeki jantlarda şahane abi değişik şekil duruyor tam senin arabanın tarzında valla ben yakında değiştiricem bendeki Ultraleggera OZ'ları Super Turismo alacam hayırlısıyla kafaya koydum tam istediğim gibi ince ve çok kollu ancak şimdiki jantlarımdanda memnunum bunlarıda yabana atamam ama S.T daha şekil durur :)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eren bunca masraftan sonra orj.cantlarınıda bul artık kardeşim. Artık yutdışından mı? gümrükten mi? Hurdalıktan mı? anca o şekilde fena durur şiddetle tavsiye ederim yakışan budur. :eyv

Denk gelirse alırım abi. Orj olacak diyede 3 liralık janta 10 lira vermem. H.akkıyla 1 teklik ayırmıştım jant işine. 15" 2. el jant için 1 lira ötesi bence abartı olur. Şu an için yok olurda çıkarsa Allah Kerim tabi:)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Denk gelirse alırım abi. Orj olacak diyede 3 liralık janta 10 lira vermem. H.akkıyla 1 teklik ayırmıştım jant işine. 15" 2. el jant için 1 lira ötesi bence abartı olur. Şu an için yok olurda çıkarsa Allah Kerim tabi:)
:eyvsen işini bilirsin kardeşim ama biliyorsun ki; yanar da yanar yani hafiften de bastın mı deymen keyfine

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu biraz leylek kalmış sanki Eren'in wili yerlerde şimdiden...:)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:eyvsen işini bilirsin kardeşim ama biliyorsun ki; yanar da yanar yani hafiften de bastın mı deymen keyfine

Zamanında beyaz bir rsi da bu bendeki jantların aynı model sparco markası vardı beyaz. Arabayada jantlarada aşık olmuştum. Kısmet aynı arabanın atasını jantında aynısını verdi Allah.

Araba basıklığı kıvamında. daha ilişmem

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu biraz leylek kalmış sanki Eren'in wili yerlerde şimdiden...:)

Emmi herkes alıştı tabi yerde araba görmeye yüksek geldi gözlerine şimdi Willy:)

Şu an basıklık olarak ön lastikler yaklaşık 0.5 - 1 cm içerde çamurlukların. Arkalarda araya 1 parmak girer girmez öyle birşey:)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zamanında beyaz bir rsi da bu bendeki jantların aynı model sparco markası vardı beyaz. Arabayada jantlarada aşık olmuştum. Kısmet aynı arabanın atasını jantında aynısını verdi Allah.

Araba basıklığı kıvamında. daha ilişmem
Allah utandırmasın abi şuana kadar her şey gayet güzel gidiyor aynen devam Willi'yi harika dokunuşlarla baştan yaratıyorsun :eyv

Son düzenleme:

Rsport

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
wiliams jantlarını hiçbişeye değişmem ama recarolar yanıyo resmen :D

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
shortshifter fena olmaz eren ;)