Erica :)

Erica

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Genç hissetmek için değil öyle takıntılarım hiç yok tamamen saygıdan :) Benden 2 yaş ve üzeri büyük olan herkese abi abla diye hitap etmeyi tercih ediyorum hem aynı ortamda olmanın samimiyetine güvenerek hem de saygıdan ötürü :)

galiba ben 25 yaş ve üzerindeki üyelerin saygılarını abla diyerek değil hanım diyerek göstermelerini tercih edeceğim :byby :eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim, aktif olmayı deniyorum. Ama Uzaylı olmak zor zanaat.. :)

Sakınca yokta, sizde pekde küçülüp cebime girecek gibi değilsiniz.. Karta kaçmaniza çeyrek kalmış.. O sebeple kendinizi genç hissedecek iseniz, deyin tabiki :) :)

an itibariyle dağıldım hehehehe

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
ok... ablası... :cool: (genç hissetmek istıyem kendimi...):naber diyenın yaşı buyukse, çok rahatsız etmemesı lazım, muabbet olsun diye demiş olmaktadır...yaşı küçüklerde desede forum-muabet ortamında normal gibi, dış-yabancı ortamda belki abes olurda, burda çok da kafaya takmamalı bence, ablaa, abiii, kardiş, mevzularını...:eek:
ayrıca, hatırlatırım ki, ünvanlı hitaplarda, resmi-ciddi hava oluşuyor, muabbet-samimiyet-güzellik azalıyor, önyargı-egos öne çıkabiliyor, gibi oluyor sankim...:D
konu nerden nere kaydı ya... :halay

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki hanımefendi kırıcı oldum ise yanlış anlaşıldım ise özür dilerim. Kelimelerimi seçerken çok daha titiz davranacağımdan şüpheniz olmasın. Keyifli forumlar dilerim size :eyv

Kusura bakmayın arkadaşlar yeri belki burası değilde hani abla abi hitap tarzımdan rahatsız olup daha ciddi hanımefendi beyefendi diye hitap etmemi isteyenler lütfen özelden bir mesaj vasıtası ile beni uyarın ki herkese açık ortamda bu tip küçük şeyleri konuşmaya gerek kalmasın :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Peki hanımefendi kırıcı oldum ise yanlış anlaşıldım ise özür dilerim. Kelimelerimi seçerken çok daha titiz davranacağımdan şüpheniz olmasın. Keyifli forumlar dilerim size :eyv

Kusura bakmayın arkadaşlar yeri belki burası değilde hani abla abi hitap tarzımdan rahatsız olup daha ciddi hanımefendi beyefendi diye hitap etmemi isteyenler lütfen özelden bir mesaj vasıtası ile beni uyarın ki herkese açık ortamda bu tip küçük şeyleri konuşmaya gerek kalmasın :)
SENİ SEVİYORUZ PULAT..Sen bizim herşeyimizsin:bravo Pulat bizi diskoya götür hehe

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ömrümde diskoya girmeyi bırak kapısından geçmedim. O kültüre yabancıyım ha mangal desen eyvallah :aytuğ

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
yaşı buyukler kardeş, küçükler abi deyebilir, yaşı denkler isim kullanabilir, bayanların buyugu kuçugu abi deyebilir, bana...:cool: amca-dayı-dede deyenlere gıcık olurum ona göre...:naber

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erica'nın konuları olay dolu.Ne müdürlüğü bırakıldı ne ablalığı :D

Sayın f7r'cı pulat bana da beyfendi derseniz sevinirim:yer:yer:yer