Erica :)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyse bu konuda mutabıkız sanırım konuyu hepten mındar etmeyelim :D

görkemefe

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
hosgeldınız iyi formlar dilerim :)

Erica

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
ok... ablası... :cool: (genç hissetmek istıyem kendimi...):naber diyenın yaşı buyukse, çok rahatsız etmemesı lazım, muabbet olsun diye demiş olmaktadır...yaşı küçüklerde desede forum-muabet ortamında normal gibi, dış-yabancı ortamda belki abes olurda, burda çok da kafaya takmamalı bence, ablaa, abiii, kardiş, mevzularını...:eek:
ayrıca, hatırlatırım ki, ünvanlı hitaplarda, resmi-ciddi hava oluşuyor, muabbet-samimiyet-güzellik azalıyor, önyargı-egos öne çıkabiliyor, gibi oluyor sankim...:D
konu nerden nere kaydı ya... :halay

Herkes informal olamaz, abla abi ile muhabbetin dibine vuramaz ne yapalım bende böyleyim ;)

onur balcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ailemize hoşgeldinz keyifli formlar :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
hı.. genel-makul bilgilendirmeye ilginç msj... tum mesajlara bakılınca çok formel izlenım görülmese de, bazılarının resmi olma-imaj tercihi farklı olabilir... sellektif de olabılır... egosal-sanal relaxda... sanal-fan kluplerde ortam muabbet-bilgilendirme karışık olur genelde, kısmen formel olur... ciddi formel unsurlar genelde Resmi Web Sayfalarında oluyor... yada İK-Personel birim-sitelerde... neyse, tahminler doğru, algılamalar farklı galiba... :confused:

Son düzenleme:

Erica

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
ok... ablası... :cool: (genç hissetmek istıyem kendimi...):naber diyenın yaşı buyukse, çok rahatsız etmemesı lazım, muabbet olsun diye demiş olmaktadır...yaşı küçüklerde desede forum-muabet ortamında normal gibi, dış-yabancı ortamda belki abes olurda, burda çok da kafaya takmamalı bence, ablaa, abiii, kardiş, mevzularını...:eek:
ayrıca, hatırlatırım ki, ünvanlı hitaplarda, resmi-ciddi hava oluşuyor, muabbet-samimiyet-güzellik azalıyor, önyargı-egos öne çıkabiliyor, gibi oluyor sankim...:D
konu nerden nere kaydı ya... :halay

Günaydın,
Tanımadığım ve samimi olmadığım biri veya birilerinin bana abla, yenge demesinden rahatsiz olurum. Bu rahatsızlığım bu forum ile sınırlı değildir, sosyal yaşamımda da bir taksi veya minibüste de aynı olaya aynı tepkiyi veririm. Bunun ego ile bir alakası yoktur. Egom ne kadar yüksekte olsa bu durum, ben olmak ve kadın olma kimliğimi algılamam ile alakalidir.

Ben durustce ne beklediğimi, nasıl istediğimi söyledim. Kisiler anlar anlamaz. Bu onlar ile alakalidir.
Kendimi açık ve durustce ortaya koymak istedim, istiyorum.. Çünkü pek kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mantığım algılamam yoktur.
Forumlarda yeni değilim, daha 97lerde dalnet de "op"luk yaparken bile bu sekilde davranirdim.

hı.. genel-makul bilgilendirmeye ilginç msj... tum mesajlara bakılınca çok formel izlenım görülmese de, bazılarının resmi olma-imaj tercihi farklı olabilir... sellektif de olabılır... egosal-sanal relaxda... sanal-fan kluplerde ortam muabbet-bilgilendirme karışık olur genelde, kısmen formel olur... ciddi formel unsurlar genelde Resmi Web Sayfalarında oluyor... yada İK-Personel birim-sitelerde... neyse, tahminler doğru, algılamalar farklı galiba... :confused:

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
"""Egom ne kadar yüksekte olsa bu durum, ben olmak ve kadın olma kimliğimi algılamam ile alakalidir.""" durumu özetlemişsiniz.... sitede aşırı hassaiyet sahibi tek bayan da sizsiniz galiba... diğer bayanlara saygım daha da arttı nıyeyse... :naberAnlaşıldı Sn.Erica.... dediğim gibi, tahminler doğru, algılamalar farklı galiba... :confused:
ayrıca, bizde sanal alemden ve teknoloji kullanımında eski sayılırız, kültür-kariyerden de çok uzak değiliz... neyse herkes birbirini anlamıştır.... :naber

teşekürler, sağlıcakla kalın.... :naber

Son düzenleme:

HggR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin iyi forumlar

Erica

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
"""Egom ne kadar yüksekte olsa bu durum, ben olmak ve kadın olma kimliğimi algılamam ile alakalidir.""" durumu özetlemişsiniz.... sitede aşırı hassaiyet sahibi tek bayan da sizsiniz galiba... diğer bayanlara saygım daha da arttı nıyeyse... :naberAnlaşıldı Sn.Erica.... dediğim gibi, tahminler doğru, algılamalar farklı galiba... :confused:
ayrıca, bizde sanal alemden ve teknoloji kullanımında eski sayılırız, kültür-kariyerden de çok uzak değiliz... neyse herkes birbirini anlamıştır.... :naber

teşekürler, sağlıcakla kalın.... :naber

Birçok ülkeden çok önce Kadın Hakları tanınmış bir ülkede olmamıza rağmen, bu haklar konusunda bir o kadar da geri kalıyor olmamız traji komik bir durumdur.
Nezdinizde tüm forumu tenzih ederek konuşuyorum tabiki :)

Anlayışınız için teşekkür ederim... Sağlıcakla kalın diyorum..