Eski ama Yeni Selam Herkese

efesec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Herkese,

1 yıldır megane coupe sahibiyim. bu forumun dışında bir çok üye ile başka forumlardan tanışıyorum.
renault fan club renault kullanıcıları için daha detaylı ve samimi bilgi verdiği için son bir haftadır sıklıkla takipteyim.

Forumlar güzel günlük takip ediyorum fakat mesaj attığım forumlar için bilgi mesajı alamıyorum. ayarları için yardım ltf.

Herkese Kazasız Günler

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Hoşgeldiniz forumda coupe kullanıcısı çok her türlü yardımı desteği alırsınız

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldin, keyifli forumlar..

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş geldiniz..

mesaj ayarları için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

üye kontrol paneli (sayfanın sağ üst köşesi) / Ayarlarım / Hesabım / Seçenekleri Düzenle / amail & özel mesajlar/ Abonelik Ayarları ve 'derhal email ile uyarılmak istiyorum' seçeneği..
[h=3][/h]

efesec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş geldiniz..

mesaj ayarları için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

üye kontrol paneli (sayfanın sağ üst köşesi) / Ayarlarım / Hesabım / Seçenekleri Düzenle / amail & özel mesajlar/ Abonelik Ayarları ve 'derhal email ile uyarılmak istiyorum' seçeneği..

Çok sağol yaptım değişikliği...

efesec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada en başta yazdığım gibi ben de bir çok forumdan bir senedir megane coupe cabriolarla ilgili deneyim edindim. kendi aracımda da tabiki iyi işler yaptım diyebilirim.

en başarılı olduğum konu ise motor temizliği. bir tüp wd40 ile motorumu temizledim belki 6 aydan fazla oldu ama hala tertemiz. 8 liraya motor temizliği.
tavanı nasıl temizlerim onu arıyorum şu anda.

evde bir sürü araç temizlik malzemesi mevcut. lastik için, deri döşeme için, vb. yerlere...

aracımın ön göğüslüğünü kapı kollarını vb. gri yerlerini komple söktürdüm ve griye boyattım o kadar güzel oldu ki anlatamam...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin :eyv

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada en başta yazdığım gibi ben de bir çok forumdan bir senedir megane coupe cabriolarla ilgili deneyim edindim. kendi aracımda da tabiki iyi işler yaptım diyebilirim.

en başarılı olduğum konu ise motor temizliği. bir tüp wd40 ile motorumu temizledim belki 6 aydan fazla oldu ama hala tertemiz. 8 liraya motor temizliği.
tavanı nasıl temizlerim onu arıyorum şu anda.

evde bir sürü araç temizlik malzemesi mevcut. lastik için, deri döşeme için, vb. yerlere...

aracımın ön göğüslüğünü kapı kollarını vb. gri yerlerini komple söktürdüm ve griye boyattım o kadar güzel oldu ki anlatamam...

aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar dilerim.
tavan tevizliğini ben kendim yaptım sökerek tabi...
http://www.renaultfanclub.com/rs-co...tavan-taban-ve-koltuk-dosemesi-temizligi.html

sökmeden sonaxın döşeme temizleme spreyi ilede yapabilirinizz.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Ailemize hoşgeldin,iyi forumlar,WD40 iyi fikir...:eyv