Eski ama Yeni Selam Herkese

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldiniz.

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin sefa geldin ...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldin, iyi forumlar...
Yaptığın işlemleri paylaşırsan üyelerimizde örnek olarak görür ve yapabilirler...

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz.keyifli forum geçirmeniz dileğiyle

efesec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin sefa geldin ...

öncelikle sol cam halatımda sıkıntı vardı, servisle görüştüm 900,00 lira istediler sisteme, çıkması için bursadan ve izmir bornovadan bir kaç hurdacı ile görüştüm komple sol kapıyı satabileceklerini fiyatının 800,00 lira olduğunu ilettiler ben de internette aramaya başladım son olarak sahibinden.com da çıkmasını buldum. adamla konuştuk meğersem komple setinin üretimini yapıyorlarmış motor hariç 45,00 liraya çözdüm sıkıntımı.

bijon kapağım çalınmıştı, bunu da 15,00 liraya servisten çözdüm. sıkıntımı giderdim.

araba tavanının boyanması lazım güneş yanıkları var. bunun için de kuzenim kaportacı onunla görüştüm markasını hatırlayamadığım bir boya markası iletti. komple araçta vurukların ( ufak tefek ) düzeltilerek parçaları sökecek komple boyaya girecek maliyeti çok komik.

şanzımanın yağ kaçırıyordu, tamirciye girdim ve kullanılan yağın markası değiştirilerek sorun çözüldü.

sunroof için tavsiyem wd40 ile temizleyip würth özel hidrolik yağlama sistemi ile yağlamanız. inanın çok fark ediyor.

yedek anahtarım yok maalesef servisle görüştüm 400,00 lira istedi. kenar köşedeki anahtarcılar 90,00 liraya kumandasız yapabiliyormuş ama ben orjinalciyim mutlaka yaptıracağım.

lastikleri değiştirmem lazım üzerinde bridgestone er 300 var yine ondan almayı düşünüyorum.

jantları da sceniclerin yıldız jantlarından istiyorum yavuzazgın da vardı çok hoş duruyor.

ese'nin strobelarını izledikten sonra kesin ben de taktıracağım onları arabama.

kuzenimde ( bostancı ateş oto yıkama ) coupe den çıkma eibach yaylar var ( onda da 2001 coupe vardı ) taksam mı ki?

hakan gibi de tavanı temizlemeyi düşünüyorum ama çok uzun bir mesele bu ek olarak araba her gün lazım bana keşke bayram başlarken aklıma gelseydi.

şimdilik bu kadar aklıma geldikçe yazacağım sizin de gelirse yardımcı olun lütfen :)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin keyifli forumlar:eyv

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınızın üstünddeki jantı görebilirmiyiz. eğer dynamique jantı ise scenicII jantı ile takas olanağı sağlayabilirim...

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 kollu dynamique jantı. 2002 lerdeki nadir janttan.
benim orj jantlarımda ondandı ben sattım eğer satmayı düşünürseniz alırım :eyv

efesec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim orj jantlarımda ondandı ben sattım eğer satmayı düşünürseniz alırım :eyv

sahibinden de 2 kişi satıyor benim jantlarımdan birisi antalya birisi istanbul sanırım. lastikle birlikte çok da para istemiyor. biraz dolaşsan bulursun.
benim daha zamanım var, önce arabayı boyatacağım sonrasında ancak yapabilirim jant değişimini...