Eski ZRD ve ZLZ (:

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hAYIRLIsıyla ZRDyide aldık Gökhan'danqw ben istanbula gelemedim Zrdyi almaya işlerim yogundu yoksa pide yemeyi isterdim sizinle:cool: iyi olmuş Gökhanım...Serkanla konustum bugun cok memnun olmuş çok sagolasın herşey için..şimdi gayet mutlu dolasıyo zrdyle..
Araç resimlerde göründüğünden cok daha iyimiş çok begendim o jantlar gercekten cok güzel olmuş ve aracın basıklıgı..iç aksam ise laf soleyenler oluyodu ama harbi süper yakışmış kırmızı ve siyah ayrıntılar emegine saglık kardeşim... [MENTION=826]PULAT[/MENTION]

fotoraf0303.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

fotoraf0305t.jpg

fotoraf0304j.jpg

Son düzenleme:

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayrına yıkayın şunları yav :aytuğ

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yıkamadan önce çektim zaten kardeşim...sonrasında tam 4-5 saat sürdüm detaylı temizlik iç dış yıkama.ama zrd kactı gitti ben ugrasamıcam şimdi diye :)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
zrd Bursaya mı geldi şimdi :D hayırlı olsun :eyv hangi mahalle burası pek yabancı gelmiyor :D hürriyet mi ? :)

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:eyv hehe evet made in pulat

memo kardeşim evet hürriyet burası 3 tane f7r war bu mahallede benim dogup büyüdügüm yer dedemler burda şimdide sürekli burdayım ..evlendikten sonra yunuseliye geçtim.3dk mesafede. zrdyide aldık bakalım.şidmi sıra pulatın diğer satıcaklarında :cool:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasip işi işte , Pulat A.Ş den çıkan arabalar aynı mahallede :aytuğ

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iki tarafa da hayırlı olsun zrd

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio'ya nacizane tavsiyem,alt ızgaradaki plastiği ve üst ızgaradaki kırmızı yere piano black yapması,hatta bir kaç parça daha piano black olabilir.

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio'ya nacizane tavsiyem,alt ızgaradaki plastiği ve üst ızgaradaki kırmızı yere piano black yapması,hatta bir kaç parça daha piano black olabilir.

bende öyle düşünüyodum resimlerde kötü duruyo kardeşim ama canlı görünce bu düşüncemden vazgectim bu haliyle gayet hoş değişmicek hiçbişeyi bakalım.