Eski ZRD ve ZLZ (:

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah araba alınacaksa Pulat otomotiv çıkışlı alınmalı satarkende ilanda falan belirtilir pulat çıkışlı diye :D (BKNZ: Alaman grubunda genelde borusan doğuş vs derler ya :D )

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pulat a.ş iftiharla sunar :D sizin mahalle pulat a abone olmus anlasılan :)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
:eyv hehe evet made in pulat

memo kardeşim evet hürriyet burası 3 tane f7r war bu mahallede benim dogup büyüdügüm yer dedemler burda şimdide sürekli burdayım ..evlendikten sonra yunuseliye geçtim.3dk mesafede. zrdyide aldık bakalım.şidmi sıra pulatın diğer satıcaklarında :cool:
komşu sayılırız bende ihsaniyedeyim, yarın işim olmazsa bi uğrayım :D hangi sokaktaydınız ne tarafta kalıyo falan isterseniz pm olarak atın yarın son günüm bursada gerçi salı ankaraya döncem tekrardan yolum düşerse uğrarım :eyv

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim eyvallah..yarın yılbaşı oldugu icin biraz zor mahallede bulman..:D artık bidahaki sefere..Zrdnin sahibide zaten kucuk sanayide rot balans dukkanları war yuruyen fln her turlu bakıyolar onlarda surekli dükkanda bende gidiyom cok oraya. 5.blokta eroglu.. benim aracıda daha çok yunuselide gorursun yunuseliye girince sagda palandöken fırını war yan tarafında ARI sürücü kursu karşısında benim ev FR tamda orda ona güzel park yeri yaptık cogu zaman orda ;)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
yolumuz düşerse uğrarız, yada benimde daha kafamın rahat ve evde daha çok kaldığım bi zamanda gelirim :eyv