Esp problemi

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabam az önce iş çıkışında yine ayrı uyarıyı verdi ve bu sefer 15 saniye gitmedi o yazı ve arıza ışığda yandı neyse söndü servise gittim. Adamlar makinaya bağladılar "Araç kullanılıyor mu yoksa yatıyor mu " dedi adam. Bende evden işe işten eve dedim gün içinde. Akü yüzdesi %80 altına inince o uyarıyı verir dedi start stoplu araçlar bunlarda var sadece dedi. Hani akü sarj olunca söner dedi. Hafta içi bir gün arabayı bırakın aküyü sarj edelim sorun kalmaz dedi. Hepsi bu kadar.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabam az önce iş çıkışında yine ayrı uyarıyı verdi ve bu sefer 15 saniye gitmedi o yazı ve arıza ışığda yandı neyse söndü servise gittim. Adamlar makinaya bağladılar "Araç kullanılıyor mu yoksa yatıyor mu " dedi adam. Bende evden işe işten eve dedim gün içinde. Akü yüzdesi %80 altına inince o uyarıyı verir dedi start stoplu araçlar bunlarda var sadece dedi. Hani akü sarj olunca söner dedi. Hafta içi bir gün arabayı bırakın aküyü sarj edelim sorun kalmaz dedi. Hepsi bu kadar.

Cidden şaka gibi.yeni araçlar oldukları için hata vermese hatrı kalacak

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün akşam üzeri aracı park ettikten sonra gaza yüklendim 4000 devire kadar ara ara gaza bastım bıraktım ve o anda arıza ışıgı ile birlikte esc kontrol ettirin uyarısı cıktı 1-2 sn sonra söndü.??????????

OZİ35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
esp ışığı yada s.s ışığı uzun süre boş viteste akışına bırakırsanız ışık arıza ışığı yanıyor

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dizel araçları o şekilde boşta kullanmaya devam edin bakın daha ne ışıkları yakacak :)

sinan1813

Sinan KAYAOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bİr ara benim aracımda da bu uyarıyı aldım bi 15 dk yol gittim sonra stop ettim ve tekrar çalıştırdıgımda uyarı gitmişti. Hiç birşey yokken uyarı vermesi ilginç baktırmanızda fayda var.

lkr_yldz

İlker YILDIZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde satmış olduğum clio'mda aynı sorunları tekrar tekrar yaşadım. servise gittiğimde uğraştılar uğraştılar bilgisayardan sildiler tamam dediler 1 hafta sonra yine aynı. yine gittim bu sefer siz aracınıza ses sistemi yaptırmışsınız o yüzden yanıyor dediler :D öyle dediklerinde sadece güldüm :D adamlar arabanın tüm hatalarını tüketiciye yıkmak için ellerinden geleni yapıyorlar. 2 yıl clio 2, 3 yıl clio 3, 4 yılda megane 2 kullandım ama bu clio 4 6 ayda beni resmen renault'tan soğuttu.