F7RCOupe(FR989un Renk ikizi)

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renk Bire Bir Aynı Harbiden, Ama Eski ' ZLZ ' Yeni ' FR ' Daha Güzel :eyv

sagol kardeşim tşk ederim.. hiç elleme diyosun yani hee bu jantlar ilerden belki değşiiklik yaparım diyodum.. ama bu stoplardan alayım dimi ?

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence stoplara da elleme ama zevk meselesi tabi. Ben komple far stop yenilemiştim arka stopları mahsus sıfır almıştım ama karar senin tabi :)

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben biliyom Gökhan sıfır aldıgını stopları hatta şaşırmıştım niye junyan almadın diye ama tabi dedigin gibi zevk meselesi ya baya hosuma gidiyo onlar ya ötekiler dandik ama junyanlar kıyak..alırım hevesimi olmadı bıkarsam orjinleri takarım yaa ;) farları fln iyiki almışsın ama angel farsız olmaz...orjin farlarınıda bi kenarda saklamak isterdim ama f7rların orjin farları farklı oluyodu dimi denk gelirse bigun alcam koycam bi kenara..

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haydaaaa hevesimi gursagımda bıraktınız yaww :D almıyayımmı yaa güzel ama

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
c275451856.jpg

Motor F7R gayet net...
2 Yıl önce adanada dayım bir F7Rı ph2 ye çevirdi ve öyle sattı.. Sarıydı... ve halen ph2 görünümlü geziyor adana sokaklarında..
Öyle zor değil çevirmek..

purmol

Bilgi Girilmemiş
c275451856.jpg

Motor F7R gayet net...
2 Yıl önce adanada dayım bir F7Rı ph2 ye çevirdi ve öyle sattı.. Sarıydı... ve halen ph2 görünümlü geziyor adana sokaklarında..
Öyle zor değil çevirmek..

Aynen öyle motor F7R olduğu bes belli . İde olduğu nerden çıkmış ? Gökhan abi nin ilk siyah F7R ı da şuan makyajlı ön tarafı . Makyaj yapmak okadar zor değil . Kaldı ki 2000-2003 model bütün coupe lerin önü bu şekilde .

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, neden bu kadar tartışmaya girdiniz anlamadım :)
Araç, K4M motorlu PH2'den F7R motorluya çevrilmiş. Sahibine sorabilirsiniz.

SerCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuya ilişkin olarak benim sorum farklı. örneğin benim lacivert coupe'nin ruhsatında "mavi" yazıyor. ben yarın öbür gün aracımı bu renge çevirmeye kalksam; herhangi bir ruhsat işlemi yapmam gerekmez dimi bu durumda? "mavi" yazdıktan sonra mavinin her tonunu uygulayabiliyoruz sanırım. sonuç olarak renk kodu falan yazmıyor hiçbir yerde.

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuya ilişkin olarak benim sorum farklı. örneğin benim lacivert coupe'nin ruhsatında "mavi" yazıyor. ben yarın öbür gün aracımı bu renge çevirmeye kalksam; herhangi bir ruhsat işlemi yapmam gerekmez dimi bu durumda? "mavi" yazdıktan sonra mavinin her tonunu uygulayabiliyoruz sanırım. sonuç olarak renk kodu falan yazmıyor hiçbir yerde.

gerekmiyor kardeşim benim öyle..imkanın warsada yap derim çok farklı bi havan oluyor tek olmakta bambaska bi durum biliyon Coupeler genelde ya sarı yada lacivert war dolu ama tabi bunu yaparsan güzel bi jant koy az bas fln yap bişeyler..:servis