F7RCOupe(FR989un Renk ikizi)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Güzel araç,bakımını yapanda iyiymiş...:eyv

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
c275451856.jpg

Motor F7R gayet net...
2 Yıl önce adanada dayım bir F7Rı ph2 ye çevirdi ve öyle sattı.. Sarıydı... ve halen ph2 görünümlü geziyor adana sokaklarında..
Öyle zor değil çevirmek..
Diyorum işte araç orjinal değil sonradan dönmeymiş. Çünkü ne kadar dıştan makyajlı kasaya çevrilse de eminim hiç kimse iç kadrana dokunmaz.

SerCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerekmiyor kardeşim benim öyle..imkanın warsada yap derim çok farklı bi havan oluyor tek olmakta bambaska bi durum biliyon Coupeler genelde ya sarı yada lacivert war dolu ama tabi bunu yaparsan güzel bi jant koy az bas fln yap bişeyler..:servis

teşekkürler bilgi için. aşağı yukarı ne kadara maloluyor güzel bir işçilikle komple boya hocam? bir de bu işlemle kasanın iç kesimleri de boyanıyor mu (kaput altı kapı içleri bagaj içi vs.)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler bilgi için. aşağı yukarı ne kadara maloluyor güzel bir işçilikle komple boya hocam? bir de bu işlemle kasanın iç kesimleri de boyanıyor mu (kaput altı kapı içleri bagaj içi vs.)
Adam gibi boya için 2500 tl yı gözden çıkarmak lazım. Uygun paraya yaptırınca sonradan hatalar çıkabiliyor. Tuğrul arkadaşımızın aracı daha önce bendeydi o işlemleri bizzat ben yaptırdım. Böyle bir niyetiniz varsa ustanızı iyi seçin ve paradan kaçmayın kesinlikle. Aracın görünen yerleri boyanıyor.

SerCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam gibi boya için 2500 tl yı gözden çıkarmak lazım. Uygun paraya yaptırınca sonradan hatalar çıkabiliyor. Tuğrul arkadaşımızın aracı daha önce bendeydi o işlemleri bizzat ben yaptırdım. Böyle bir niyetiniz varsa ustanızı iyi seçin ve paradan kaçmayın kesinlikle. Aracın görünen yerleri boyanıyor.

teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler için. kısa vadede bu yönde bir planım yok ama ileride olabilir diye düşünüyorum.