Fırsat konusunda fikir alış verişi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Selamlar, konuyu nereye acmalıyım bilemediğim için clio 4 bölümüne açtım, admin isterse gerekli düzeltmeyi yapabilir. Ben forum için bir çok yazışmalarımda eski bir ford kullanıcısı olduğumu ifade etmiştim. Dün çebime bir mesaj geldi, Ford firmasından yıllardır ford markası kullanmama istinaden, aşağıda özelliklerini ve linki bilgilerinize sunacağım aracı bana özel bir fiyatla teslim edeceklerini söylüyorlardı. Bu gün bu mesaj üzerine bölgedeki yetkili ford bayisi ile görüştüm, bu bilgisinin doğru olduğunun teyidini aldım. Şimdi 23.01.2013 yılında aldığım clio 4 1.5 90 icon marka 2012 dört cam otomatik katlanır aynalar beyaz aracımı satması için ford bayisine sundum. Araba için buradan talep çıkar ise benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bana önerdikleri aracın özellikleri ve normal liste fiyatı;

Aracınız

• Yeni Fiesta
  • Gövde: 5 Kapı
  • Donanım Seviyesi: Titanium
  • Motor: 1.5 TDCi
  • Şanzıman: 5 ileri manuel

Tavsiye Edilen Baz Araç Fiyatı

44.420 TL
Renk

Buz Beyazı
Döşeme

Siyah Kumaş
Seçili Opsiyonlar

• Güvenlik Paketi
  • X Paket
  • Sony Müzik Sistemi
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı

49.210 TL
Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Destekli Kredili)

49.210 TL
Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin)

47.755 TL

Son düzenleme:

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Titanium paket fordlar güzel ve dolu araçlar

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Kısmet bakalım, clio 4 aracımın satış rakamı kafama uyar ise değişikliğine gideceğim. Allah kısmet eder ise....

CagdaAktan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam, hayirli olsun da pekte ozel bir fiyat sayilmaz. Ford' un sayfasindan girip arac konfigurasyonu yapilinca da bu fiyatlar cikiyor. Ayrica, su anda sana sunulan opsiyon ozellikler ile var olan aracinin ozelliklerinden geriye dogru taviz vermis olacaksin sanki. Aracinda yasayacagin kayipta ayri bir sorun bence. Birebir aynisi olsun dersen fiyat 50-51 lere cikiyor. Bir ust segment bile alabilirsin bu paralara. Ama Ford u tercih ederim diyorsan, kisisel tercihin. Kazasiz belasiz binmen dilgiyle.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bu zaten web sayfasında görünen fiyatlar benim için bir yıl içinde ikinci ford araba almamdan dolayı filo indirimi gibi birşey ve 20 yıldır ford kullanmamdan dolayı bir indirim yapıldı, bu rakamı size ilerleyen aylarda açıklayabileceğim. Cünkü kamuya açık bir alanda bunu paylaşmam Ford firmasının yeni piyasaya sürdüğü bir model için uygun olmayacaktır. Reno'nun yaptığı oyak indirimi gibi birşey olacak.

Son düzenleme:

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni 1.5 tdci motor hakında hiç araştırma yaptınız mı? ford önceden psa grubuyla 1.4 ve 1.6 dizel işini hallederdi. şimdiki 1.5 dizeli ford kendisi üretti dolayısıyla motor yeni bilgiler az. yanlış anlaşılmasın motor başarısız demiyorum, diyememde çünkü motor başarısı uzun yıllar kulanım sonrası belli olur. aklıma takılan bu konu var.
aykut abi takip ettiğim kadarıyla clio ya alır almaz güzelde masraf etmiştin motor, boya koruma vb. bakış yönü maddi olacaksa yeni fiesta teklifi+kasko+ekstra masraflar ne tutar. şimdi elinin altında isteğine göre modifikasyon yaptığın aracın var zaten abi.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Biliyorum, hala da yapıyorum bu gün on far altı kromları geliyor onları taktıracağım, yılların alışkanlıklarını kolay kolay silemiyorsun, ilk ford aracım, 1987 model ford taunus modeldi. Birde çok örselendi clio 4'ler forumda paylaşımlarla olsun, reno nun tanıtım eksikleri olsun, buna bizde katkıda bulunduk, yok bu böyle yok şu söyle diye, ben kullanmıyorum hanım çok memnun yakıt konusunda sıkıntı, yok zaten sattığım 1.4 ford fıeasta titauim benzinli arabayı eşimin hergün 52 km gidip gelmesinden dolayı yakıt sorunu yüzünden satmıştım, Ford benimle o zamanda iletişime geçmişti, Mart ayında bizim yeni üretim 1.5 75 beygir dizel yeni kasalar gelecek diye, size de bir tane sipariş veriyoruz demişlerdi. Ben biraz aceleci davrandım. Birde beni ford ikinci el satışı konusunda kırmıştı, 7 aylık arabanın değerini çok düşürerek, ben yanımda çalışan arkadaşımıza sattım araç benim üstümde kredisini o ödüyor. Kiminin parası kiminin duası diye verdim. Elimdeki clio 4 aracı ford yada benim satacağım iyi bir rakamı verirler ise değişikliğe gideceğim.

atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi Clio 4 e kaç istiyon acaba pm atarmısın ?

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla abi şimdi 90hp clio'dan inip 75hp fiestaya bindin mi at arabası gibi gelir. Kağıt üzerinde hem çok verimsiz hemde performanssız bir motor. Şahsen ne fırsat sunulursa sunulsun ben bu değişikliğe gitmezdim. Fcs 3 desen neyse derim ama abi bu değişiklik pek mantıklı gözükmüyor. ;)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ford alıp ne yapacaksın Aykut abi,mis gibi araban var,kaç sene sorunsuz kullanırsın arabanı,bırak bu Ford işlerini...:eyv