FK - Apex - Eibach.. Resimli karsılastıralım.

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu ürünü buldum bende 5cmlik olanı imiş 3cm kadar düşüş sağlıyormuş...
ne dersiniz alayım mı?
satıcı 1.2 lerde 3 cm düşeceğini söyledi...
ŞOK KAMPANYA FK Renault Clio 2 Spor Yay ENG TUNİNG - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 47677480

benim yaylardan bu benim araba 4 cm düstü ilk taktığımda 7-8 aydır kullanıyorum belki 1 cm daha düsmüştür simdi

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araba 1.2 olduğu için ağırlık farkından 3 cm ancak olur dedi satıcı arkadaş ...
üzerinde 14 jant 175 65 14 lastik var...
yay takıldıktan sonra düşüşü kestiremediğim ikilemde kaldım

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bende 6-4 aldim bende 3-4 cm arasinda dusus bekliyorum, fazlasi olursa mukemmel tabi. fakat fk alirken dikkat edilmesi gereken bisey ogrendim. fk turkiye distributorlugunu kaldirmis. piyasada dolanan cogu fk nin made in bursa ve kutusuna kadar yapiliyormus. aksarayda biyer bana fk yi 185 e birakti ama garanti vermem cunku boyle boyle dedi. onun icin ben de gidip fk nin kendi sitesinden siparis verdim, hem uyguna geldi hem kafam rahat.

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
uniquel arkadaşım bu yazdıklarını okuyunca;
ozaman bu fiyata made in bursa olma ihtimalide olabilir haliyle ankarayım görmeden almak olmaz ozaman sildim kafam bu yayı..

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim dedigim sadece uyari. ama baska bi senaryo soyle de olabilir..

adam almistir benim gibi fk nin sitesinden, takmistir aracina ve kafasindaki dususu goremedigi icin satisa cikarmistir. hatta piyasada zatn pahali ben 170 e versem kapis kapis gider zihniyetiyle de ustune kar koymustur :D

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok birçok araç için satış yapıyor diğer ilanlarına baktım...
tuning tarzı bir satıcı...
en iyisi gidip görüp almak en iyisi..

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok birçok araç için satış yapıyor diğer ilanlarına baktım...
tuning tarzı bir satıcı...
en iyisi gidip görüp almak en iyisi..

bana sorarsan benim yaptigim gibi yap, ver siparis gelsin. hem hesapli da oluyo, sanirim aciliyetin de yok, daha onceden yay basligi acmissin ona dayanarak soyluyorum aciliyetin olmadigini. army orda da sana bana yaptigi gibi tavsiye yapmis. ama yine de sen bilirsin tabi:)

ayar_52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya arkadaşlar fk yay ile yeteri kadar yol tutuşunda artış oluyormu acaba?aracımın çok yere basık olmasını istemiyorum sadece az bişe alçalması yeterli yol tutuşu önemli olan yardımınızı bekliyorum

purmol

Bilgi Girilmemiş
1.2 Araba 1.6 kadar düşmez 1.6 2.0 kadar düşmez hele hele benzinli araç dizel kadar düşmez .Ayrıca şansına bakalım kaç günde gelicek ben sipariş verdim 60/40 10 gün içerisinde elimdeydi yaylar .

Not. Fk dan alınan yaylar alman malıdır kargo takibini yapabilirsiniz çıkış tarihi ve kargonun nerden geldiğini.

Son düzenleme: