FK - Apex - Eibach.. Resimli karsılastıralım.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bende 6-4 aldim bende 3-4 cm arasinda dusus bekliyorum, fazlasi olursa mukemmel tabi. fakat fk alirken dikkat edilmesi gereken bisey ogrendim. fk turkiye distributorlugunu kaldirmis. piyasada dolanan cogu fk nin made in bursa ve kutusuna kadar yapiliyormus. aksarayda biyer bana fk yi 185 e birakti ama garanti vermem cunku boyle boyle dedi. onun icin ben de gidip fk nin kendi sitesinden siparis verdim, hem uyguna geldi hem kafam rahat.

Eeeee ben bas bas bagırıyorum arkadaslar tr de cakma yaylar var diye ama sakalım yok ondan sallanmıyor sanrıım.Tekrar söylüyorum dikkat edin arkadaslar gelin bana Almanyadan direk ithal gelsin :D FK diyorum Made in Germany Diyorum :D

1.2 Araba 1.6 kadar düşmez 1.6 2.0 kadar düşmez hele hele benzinli araç dizel kadar düşmez .Ayrıca şansına bakalım kaç günde gelicek ben sipariş verdim 60/40 10 gün içerisinde elimdeydi yaylar .

Not. Fk dan alınan yaylar alman malıdır kargo takibini yapabilirsiniz çıkış tarihi ve kargonun nerden geldiğini.

Takibe gerek bile kalmıyor benim Almanyada üniden arkadasım var bi tel acıyorum hop alıyor yolluyor :)

yinede ulaşmak isterseniz :

FK Automotive Holding Company GmbH
Kuchengrund 10
D-71522 Backnang
Germany

Germany / Austria / Switzerland phone: +49-(0) 71 91-32 75-0
Germany / Austria / Switzerland fax: +49-(0) 71 91-32 75-1 19

racerant

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar bende bircok eibach saticisiyla gorustum. Hepsinde 1.4 1.6 1.5 dizel icin olan model var. Eibach kendi sitesinde ise bizim 1.2 ler icin farkli bir urun kodu veriyor ve onun takilmasini oneriyor. Ancak buyuk motor icin olanlar daha sert oldugundan 1.2 icin biraz sert ve yuksek kaliyor. Saticilar ise ayrim yok hepsi ayni diyip gazliyorlar yaylari. Ben kendim 1.2 icin olan modeli yurtdisindan kendim getirtecegim.