FK Yaylar Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Bilgi

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Sonuç olarak kafam rahat takıp kullanıyım mı bilemedim şaşırdım kaldım :D

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2.5 bakla kesik yaylı gezenide tanıyorum
O yayla 260 km vuranıda tanıyorum 2 senedir
Veya çakma denilen yaylar şimdi mi değersiz oluverdi...
Yapmayın Allah aşkına
Daha düne kadar FK da FK deniliyordu şimdi ne olduda sırt çevrildi..
Kıllandırmaya gerek yok milleti.Adamlar yaysız kullanıyor arabaları birşey olmuyor herkez yaya takmış :D
Finalde bunlar inşaat demiri değil güzel bir replikadır denilebilir veya replika bildiğiniz mallar gerçek olabilir !!!
Da.şak geçip alan kişilerin midesini bulandırmayın boş yere

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Sonuç olarak kafam rahat takıp kullanıyım mı bilemedim şaşırdım kaldım :D

emmininkindense çok güzeller kardeşim kullan ,hatta orjinal fk bulursak birinin üstünde aradaki farkada bakarız...bence bunlar daha konforlu çıkacak..:)

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapmayın Allah aşkına
Kıllandırmaya gerek yok milleti.Adamlar yaysız kullanıyor arabaları birşey olmuyor herkez yaya takmış :D
Finalde bunlar inşaat demiri değil güzel bir replikadır

​Teşekkür ediyorum :D

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yurt dışındaki işçilik ücretlerinle türkiyedekileri bir karşılaştırın fiyat farkının nerden çıktığını anlarsınız az çok he aynı kalitede değilerdir belki ama yerden yerede vurmayın türk malını adamlar ahmet mehmet yay diye satmaya kalksa kimse almayacak buda bizim yabancı merakımızdanmıdırki acaba :)
Hayır ozan abi onu demiyorum madem FKda yabancı eibachta nedn ikisi arasında iki kat fiyat farkı var onu geçtim evren abinin getirdiği fiyatla istanbuldaki fiyat arasındada nerdeyse 80-90tl var buda ciddi fark bence.Yay dediğin olay bi kere alınıyo her 5binde bir değişmiyo 1 kerre al ömürlük kullan.Biraz daha ucuz diye yada bilmeden replika ürün almaya gerek bence

Son düzenleme:

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emmininkindense çok güzeller kardeşim kullan ,hatta orjinal fk bulursak birinin üstünde aradaki farkada bakarız...bence bunlar daha konforlu çıkacak..:)

İnş. emmininkindendir ama resimler aynı gibi sanırım aynı mal :)

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapmayın Allah aşkına
Finalde bunlar inşaat demiri değil güzel bir replikadır denilebilir veya replika bildiğiniz mallar gerçek olabilir !!!

kafanmı güzel olum kimsenin kıllandırıldığı yok. ben rs de kullanıyorum clioda mı kullanmıcam her araçta kullanırım.

mal kaliteli replika meplika bizzat yan yana koydular ya gözümün önünde bu mu bu mu dendi fiestacı arkadaşıma.

yani kendi kullandığım yayla niye tasak gecelim. sadece insanlar bilerek alsın ben kullanıyorum memnunum. arkadaşlarım kullanıyor bilerek memnunlar.

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır ozan abi onu demiyorum madem FKda yabancı eibachta nedn ikisi arasında iki kat fiyat farkı var onu geçtim evren abinin getirdiği fiyatla istanbuldaki fiyat arasındada nerdeyse 80-90tl var buda ciddi fark bence.Yay dediğin olay bi kere alınıyo her 5binde bir değişmiyo 1 kerre al ömürlük kullan.Biraz daha ucuz diye yada bilmeden replika ürün almamak gerek bence

Belki üzerine kazanç koyuluyor olabilir
Sonuçta bu bir ticari durum
Aradaki fiyat farkı bu yüzden kaynaklanıyor olabilir...
Aynı mallarda olabilir...
Kesin yargıya varmak için bire bir malları görmek lazım

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır ozan abi onu demiyorum madem FKda yabancı eibachta nedn ikisi arasında iki kat fiyat farkı var onu geçtim evren abinin getirdiği fiyatla istanbuldaki fiyat arasındada nerdeyse 80-90tl var buda ciddi fark bence.Yay dediğin olay bi kere alınıyo her 5binde bir değişmiyo 1 kerre al ömürlük kullan.Biraz daha ucuz diye yada bilmeden replika ürün almamak gerek bence

reklam giderleri işçilik giderleri v.s bir sürü faktör var fiyat farklarına yansıyacak, bir kere alnıyor diyorsan fk almıyacaksın kaliteli dediğimiz pahalı markalardan alacaksın h&R vogtland eibach gibi....

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesin yargıya varmak için bire bir malları görmek lazım
Birinde yayın üstünde hiç bişey yazmıyo deniyo FKnın sitesinden getirtenlerde üstünde kod var yazı var diyo çelişki burda benlik durum yok ne FK alanın bana bi yararı dokuncak ne replika alanın nede eibach alanın bana yararı olcak ben sadece kendi fikrimi söyledim niyetim ortalığı kıllandırmak değil qw