Flashı fazla basarsan:(

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun abim :)

levolution

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başlık hortlatıyorum;
bu olay benim de başıma gelmişti. arka zaten basıkken yük binince lastiklerin dış kısmı arka çamurluğun tekerleğin üst kısmını kapatan kaportanın iç tarafında kalan damağa sürtüyor. bunun iki çözümü var, ilki çamurluk ve iç kısımlarda bir yer arasına araba kaldırma krikosunu yerleştirip boyayı patlatmadan yavaşça çamurluğu dışarı çıkarmak, ikincisi arka çamurluğun iç kısmındaki damağın bir kısmının izmirillo ile yontulması.
ben ikincisini yapmıştım, yere değecek gibi olsa da sürtmüyordu.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başlık hortlatıyorum;
bu olay benim de başıma gelmişti. Arka zaten basıkken yük binince lastiklerin dış kısmı arka çamurluğun tekerleğin üst kısmını kapatan kaportanın iç tarafında kalan damağa sürtüyor. Bunun iki çözümü var, ilki çamurluk ve iç kısımlarda bir yer arasına araba kaldırma krikosunu yerleştirip boyayı patlatmadan yavaşça çamurluğu dışarı çıkarmak, ikincisi arka çamurluğun iç kısmındaki damağın bir kısmının izmirillo ile yontulması.
Ben ikincisini yapmıştım, yere değecek gibi olsa da sürtmüyordu.

başlık hortlatmakta faydalıdır :eyv,konuları bulamayan misafirlerimiz faydalanabilir .

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Evet olay aynen buymuş :eyv artık kafam rahat geçen 7 tane rus attım alanya yolunda tık demediheheha yanlış anlaşılma olmasın:Dyolda kalmışlardıda garibanlar içimdeki insan sevgisi işte:halay

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Abi rus bana da denk gelse bende alırım.Üstelik 5 cm coil ex yaylıyım artık :D.İçimdeki insan sevgisi.

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun abi

tarık gürsoy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yay yok kardesim senin arabanda torsiyon var