** Flu EXTREME Edition **

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin

onurphl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler sağolun inşallah sorunsuz yaparsınız.Stop folyo uygulamaları için camsil sıkıp yapın diyorlar genelde ama sıkmadım ben temizledim duruladım sonra yapıştırmaya başladım baloncuk kalınca oraya kadar kaldırıp esnettim oturuyo direk benimde ilk uygulamam olduğu için oluyo yanlışlıklar :) sonra stoptaki bölgeye göre maket bıçağıyla çizerek yapıyoruz.Yan kapı çıtalarınıda sökmeden uyguladım atma vs olucağını sanmıyorum olursa çıtaları söküp yaparım sağlam olması adına, şimdi ilk olarak ince spoiler, app ve sis çerçevesi sırada :) ve ayrıca yolda arkadan görenler makyajlı fluence zannediyorlar folyo olduğunu anlamayıp inceliyorlar reno servisi bile şaşa kaldı :)

Aynen dediğiniz gibi sizin ve Evren adlı arkadaşın stoplarını gösterdim arkadaşlara makyajlı fluence sandılar. :) bakalım inş temiz bir şekilde yaparım işlemi.Buarada aklıma takılan folyo çıkartıldığında herhangi bir iz leke kalıyor mu ve diğer sorum şöyle aracın arkasından çok fazla inceleme yapmadan bakıldığında folyo kaplama olduğu anlaşılıyor mu yoksa orijinal bir şekilde durup belli olmuyor mu?..

çok soru sordum sanırım mazur görün... :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen dediğiniz gibi sizin ve Evren adlı arkadaşın stoplarını gösterdim arkadaşlara makyajlı fluence sandılar. :) bakalım inş temiz bir şekilde yaparım işlemi.Buarada aklıma takılan folyo çıkartıldığında herhangi bir iz leke kalıyor mu ve diğer sorum şöyle aracın arkasından çok fazla inceleme yapmadan bakıldığında folyo kaplama olduğu anlaşılıyor mu yoksa orijinal bir şekilde durup belli olmuyor mu?..

çok soru sordum sanırım mazur görün... :)

çok soru sormak önemli degilde ben Evren kod adlı arkadaşa takıldım .. Evren kardeşimin deseydin daha cok memnun olurdum ne yalan söyleyim :)

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
EVR arka tampona hastayım ilk sıraya o konmalı bence :D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim arabanın maşAllahı var fakat kaşları söküp arka tamponun altınıda aracın orjinal rengine boyarsan daha iyi durur bence.Kazasız belasız:eyv

AzizHan28

Azizhan BÜYÜKTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kazasız belasız

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah allah kaza bela vermesin