** Flu EXTREME Edition **

yusuf_1977

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hazir cikmisken parcalarin arka kismini fotoraflayabilirsen tirnaklari gorebiliriz faydali olur kardesim

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
br48y.jpg

br4du.jpg

dctgr.jpg

dcthu.jpg

bir kat falan daha vurduktan sonra belki vernik atıp istediğim parlaklığa ulaşabilirim :) yukarıdaki gri olan folyo kaplamam sağdaki kötüydü söküp tekrar yaptım bayağı kaldı sonra parlak siyah folyo çekeyim dedim oda süper oldu yine kaşıntı geldi şimdiki sonuç ise bu :)

19bao07

Bilgi Girilmemiş
farlardakı folyolar olmasa cok daha güzel olur gibi araç bence , oldum olası çok itici gelir o far üstü kaşlar :) gerisi çok güzel maşallah , Allah kaza bela göstermesin

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dd158.jpg

süper kıvama girmeye başladı bile sabırsızlanıyorum dört dörtlük olduktan sonra araç üzerinde duruşuna :)

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin uygulamaların devamını bekliyor ve takip ediyoruz;)

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık kardeşim güzel uygulamalar maşallah :eyv Takıldıktan sonra da ayrı bir konuda yapım aşamasıyla birlikte bol fotolu bir konu açarsan çok iyi olur :eyv

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gri ve siyah folyolardan sonra boyama işlemim :) sıkılırsam değiştiririm ama fotolarda biraz kötü duruyor renkler uyumsuz gibi bide gözlerinizle görün :))

dgb4l.jpg

dgb4z.jpg

dgb5l.jpg

dgb5t.jpg

buda anti bonusum :(

dgb6x.jpg

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anti bonus kötü olmuş kardeşim,geçmiş olsun :( Renkler çok uyumsuz olmuş yalnız çıtayıda kapla biraz daha örter bence...