Fluence 2.0 16v (Sport Way) incelemesi

eminjohn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler bu arkadas bu seti 800 tlye boyalı halde yolluyor sahibinden.com %7 komisyon alıyor yani 56 tl. nakit almak istediginizde 744 tl ye geliyor pazarlıkla 700 tl ye tum setı boyalı bır sekılde alabılırsınız. bende dusunmuyorum degıl acıkcası ama bos bır vakıtte tek tek basında durmak ve ızlemek gerekır bır ses sistemi taktırdım 4 saat basında bekledım. resımde gorunen jantların 17 sini bulabılırsam almayı dusunuyorum yakın bır zamanda eibach 3,5cm yayda alıcam allah nasıp ederse. herkese kazasız surusler dılerım.

FLUENCE BODYKİT DEHA TUNİNG - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 70691136

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

furkans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kesinlikle abi şunun asalete bakarmısın..

Bende var be hacı abi hemde Türkiyede tek ;) 2.0 motor sportway 140 hp yanlış olmasın 16 Jky 08 bursada fabrikadan ihale ile aldım..:)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

furkans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8 yıldır renodayım pres bölümünde çalışıyorum bekarım 1982 aralık bursa doğumluyum..yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:)şaka bir yana önceden bende clio vardı ihalede görüünce yazıldım çıktı şans aralık ayında almıştım halen bende duruyor..

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
8 yıldır renodayım pres bölümünde çalışıyorum bekarım 1982 aralık bursa doğumluyum..yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:)şaka bir yana önceden bende clio vardı ihalede görüünce yazıldım çıktı şans aralık ayında almıştım halen bende duruyor..

başkasına vermeni istemeyiz. vereceksende forumdan bi arkadaşa gitsin isteriz haberin olsun furkan kardeşim :) BU arada arac 2. el falanmıydı neden ihaleye cıktı nasıl oldu olaylar birde aracının detaylı fotolarını üye fotoları bölümünde görmek isteriz. 2.0 motora sahip tek kullanıcımız sensin çünkü. Eminim bütün Fluence kullanıcıları da aracın akibetini motorun tepkilerini sürüş keyfini dinanizmini merak ediyorlardır. Sorularıma cevap verebilirsen seviniriz.. :)

RFC ÜYE ARAÇLARI

[URL="http://www.renaultfanclub.com/uye-tanitimlari/"]ÜYE TANITIMLARI
[/URL]

Son düzenleme: