Fluence 2.0 16v (Sport Way) incelemesi

furkans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten ya fabrika içi yada stand arabası olarak kullanılan araçları ihaleli olarak satılıor renault çalışanlarına tabi galericiler çok reğabet gösteriyor.personelden tanıkdıları varsa fabrikadan hemen basıyolar parayı kura ile sonra çekilişle satılıyor.benim araçda renault motoru yok nissan motoru kullanılmış hepside öyle zannedersem.çünki renault nissan ortaklığı söz konusu.6 vites manuel sunroof yok geri kalan herşey full..tek eksi yönü vergisi yıllık 2binliraya tekabül ediyor.ıslık
ama zevkine diyecekseniz hiç bir şeye değişmem..gaza ayak parmağının ucuyla dokunmanız yeterli:) yakıt konusuna gelince 100 km de 8 litreye kadar düşürdüm.artık kullanıcının tercihine kalmış sert veya agresif kullanırsanız 10 litreye kadar dayanıyor ondan ötesine ben geçemedim klimayı açarsanız belki geçebilir..yakıt konusunda çokda şikayetim yok açıkçası verdiği tepkiye bakılacak olursa az bile yakıyor diyebilirim..mercedes bmw x5 yarışabileceğiniz bazı araçlar pek kafa tuttuklarını görmedim:D bu arada isteyen arkadaşlara verebilirim ama malum türkiye yok şu an ve piyasasıda belli değil..piyasaya sürülmesinimi beklesem acaba bilmiyorum:(

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat olarak ne düşünüyorsun peki 2011 model 2.0 Manuel Fluence ye :)

furkans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla 58.000 den aşağıya vereceğimi pek düşünmüyorum ama hayırlısı..belli olmaz belkide satmam bekar olduğum için vergisini şu anda karşılıyorum çok şükür...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla 58.000 den aşağıya vereceğimi pek düşünmüyorum ama hayırlısı..belli olmaz belkide satmam bekar olduğum için vergisini şu anda karşılıyorum çok şükür...

hayırlısı olsun.. aracın detaylı fotolarını üye araçları bölumünde yayınlamanı bekliyoruz. :)

furkans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam inşallah ama çok nazar değiyo bi adak sözüm var inşallah kesicem en kısa zamanda yayınlıcam..:)