faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkdaşlar benim arabada arka park sensörleri bi çalışıyor bir çalışmıyor. Geri vitese takıyorum ses gelmiyor 2-3 defa tekrarlıyorum bunu. Daha snraki denemelerde çalışyor ama tam verimli değil. Sizce sorun ne olabilir. Servis bunada normal der mi ? Aracım 16.000km de.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimkinde el freni çekikken geri vitese alınca ses gelmiyor. Diğer zamanlarda sorun yok. Aynı durum olmasın. Araç yakındaysa deneyi verin.

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimkinde el freni çekikken geri vitese alınca ses gelmiyor. Diğer zamanlarda sorun yok. Aynı durum olmasın. Araç yakındaysa deneyi verin.

Onuda denedim ama sensörlerde bi canlılık yoktu. Duvarın dibine girdim yine ötmediler.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ara ara yapıyorsa soketlerde temassızlık olabilir. Serviste arızayı tekrarlarsa garantiden halletmeleri gerekir.

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıp kapatmayı bir deneyin belki işe yarar.Bende hiç olmadı böyle bir sorun...

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim sensorler cok guzel calisiyor. Bi servise gidin.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınız garantide olduğu için servise başvurun selamlar

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önce Şöyle Elinizle Hafiften Bir Vurdurun Sensörlerin Üzerine, Olmadı Kendiniz veya Serviste Bir Arka Tamponu Söktürün Olmadı Aracı Lifte Kaldırıp Altından Bakın Sensörlerin Soketleri Çıkmıştır %90 İhtimal :eyv

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi yerinde temssızlık olmalı.. büyük bir sorun degildir.. servis kısa surede halleder..

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun servise gittim bu sorun için arkdşlar adamlar salı gününe rndvu verdiler. Araçta ne var diye hiç bakmadan.En azından bir bakıp ne olduğu söylemeleri bile yeterdi. Salı günüde gidicem bu seferde hiç bişey yok diyp geri gönderecekler.Bi çalışıyor bi çalışmıyor. Çalıştığı zaman sorun yok gibi ama bazen hepden gidiyor sensörler. Bu kadar düşük kalite servis görmedim ne kdar şikayet etsem yine fayda etmiyor. Adamlar arabadaki kaput keçesinden bile haberleri yok varmı öyle bişy diyorlar. Becerip bulamadılar kodunuda.Ne arıza çıkarsa normal bu arabada deniyor. servis yüzünden aracımı satıyorum Eylül ayında. Hiç memnun değilim durduğu yerde sorun veriyor araba. 2 hafta önce krom cıta alacaktım onuda becerip bulamadılar üstelik 380tl fiyat diyorlar çıta için.