EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun servise gittim bu sorun için arkdşlar adamlar salı gününe rndvu verdiler. Araçta ne var diye hiç bakmadan.En azından bir bakıp ne olduğu söylemeleri bile yeterdi. Salı günüde gidicem bu seferde hiç bişey yok diyp geri gönderecekler.Bi çalışıyor bi çalışmıyor. Çalıştığı zaman sorun yok gibi ama bazen hepden gidiyor sensörler. Bu kadar düşük kalite servis görmedim ne kdar şikayet etsem yine fayda etmiyor. Adamlar arabadaki kaput keçesinden bile haberleri yok varmı öyle bişy diyorlar. Becerip bulamadılar kodunuda.Ne arıza çıkarsa normal bu arabada deniyor. servis yüzünden aracımı satıyorum Eylül ayında. Hiç memnun değilim durduğu yerde sorun veriyor araba. 2 hafta önce krom cıta alacaktım onuda becerip bulamadılar üstelik 380tl fiyat diyorlar çıta için.

derhal servisinizi degistirin ve renault must. hizmetlerine sikayette bulunun. dikkate aliyorlar. bu arada hangi servis ve nerede?

HTC HD2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
derhal servisinizi degistirin ve renault must. hizmetlerine sikayette bulunun. dikkate aliyorlar. bu arada hangi servis ve nerede?

HTC HD2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Servis
KOÇMAK OTOMOTİV İNŞAAT ENERJİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Adres
SANCAK MAH. RİZE DEVLET YOLU ÜZERİ KAŞÜSTÜ BELDESİ 61100 TRABZON- Aracımı bu servise getirmeye başladm çnkü trabzonda koçmakdan başka reno servisi yok. bide kendilerine ait diğer servis kısmında ise dahada kötü. Aaracım yağ kaçırıyor adam diyorki su girmiştir o akıyordur bunuda motora bakarak diyor Değirmenderedeki servis.

Kaç kere şikayetde bulundum. Renodan aradılar şikayet için bişyler yaptılar sonra servis aradı bizi şikayet etmişşiniz , İyiice servisten soğuduğum nokta bu adam arayp bana hesap soruyor. Gerçekten çok bunaldım bu renodan. Ben trabzon kallp gidiyorum yomraya sabah erken saatde adamlar direk geri çeviriyor beni bi bakında sonra geri çevirin belki bişy yok aracımda

@cotech

Cihangir BAŞEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkdaşlar benim arabada arka park sensörleri bi çalışıyor bir çalışmıyor. Geri vitese takıyorum ses gelmiyor 2-3 defa tekrarlıyorum bunu. Daha snraki denemelerde çalışyor ama tam verimli değil. Sizce sorun ne olabilir. Servis bunada normal der mi ? Aracım 16.000km de.

servis normal demez ,orj park sensörünü ise cihazla arızayı teşhis etmek mümkün..

sinan61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim eski megane'da olmuştu bu bir parça kırılmış dediler o sebeple temassızlık olmuş demişlerdi, bedava değiştirdiler 5 senelik arabaydı. Servisim İstanbul Çobançeşme Bağdatlılar, servisden çok memnundum fakat artık aşırı yoğun olmaya başladı ilgilenilmiyor pek.

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugun öğlede servise gittim dedikleri saattde Herşey tam tahmin ettiğim gibi oldu Arada çalışıyor arada çalışmıyordu park sensörleri. Adamlar hiç bakmadan sorun yok diyip göndermeye çalıştılar. Bir kontrol edilsin yinede dedim yok bir sorun diye ısrar ettiler. Ben daha ne yapıyım arkadaşlar. Bi arabanın içine giripde bakmakdan aciz insanlar.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle durumlarda hiç düşünmem servis müdürünün odasına dayanırım. Konuyu ayrıntısıyla konuşurum yinede ilgi göremezsem müdüre: Şirketini, teknik servis bölümü şefini ve kendisini isim vererek Mais merkeze şikayet edeceğimi söylerim....:eyv:eyv

atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence birde özel renault servisine gidin orda zaten serviseden daha cok ılgılenıyorlar arabaya bız bakımları bıle oraya yaptırıyoruz fiyat farkı zaten yarı yarıya ..

nazmi28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Park sensörü sağ kaptür lazım uygun nerden bulurum servis 100 tl işçilik falan 150 tl dedi

pcwolf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız 2010 model mi bilmiyorum ama dün biz 2010 modelini aldık benim de dikkatimi çekti. Garantisi de bitti, ama aracın zaten kronik sorunuysa bunu ücretsiz değiştirmeleri gerekir değil mi?