>>Fluence Aux Bağlantısı Detaylı Anlatım<<

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soyle bir aparat ise yarar sanirim, ama denemek lazim. Yaniltmayayim sizi.

j995a8.png

Böyle bi kablo yok, olsa bile siz inputa giriş yapacaksınız. USB'den flash disk'i bağladınız o sesi işleceyecek bir devre olmadığı için yine çalışmaz. Bu kadar uğaşıcağıma oem usb axu girişi ile değiştirirdim araç üzerindeki aux ile olur biter. Aux malesef kullanışlı değil oem usb en ideali diyebiliriz. ;)

Esat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bir fluence kullanıcısıyım aracıma bu aux bağlantısından almak istiyorum fakat çıkış ucu jaklı değilde USB girişli olanında almak istiyorum var mı çıkışı USB olanından?

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bir fluence kullanıcısıyım aracıma bu aux bağlantısından almak istiyorum fakat çıkış ucu jaklı değilde USB girişli olanında almak istiyorum var mı çıkışı USB olanından?
Usb to 3,5 mm stereo kablo ile flas diskten muzik dinleyemezsiniz.Flas diskiniz çalışmaz bile.Usb kablosu veya soketinde +5v,- ve data aktarım uçları (tx,rx) vardır toplamda 5 yapar

elosivo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yahu ben konudaki resimleri göremiyorum neden olabilir arkadaşlar

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yahu ben konudaki resimleri göremiyorum neden olabilir arkadaşlar
Konunun Tarihi Eskidiğinden :) Malesefki bende göremediğimden yardımcı olamıyorum fakat gören arkadaşlar yardımcı olacaktır :)

elosivo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ercan kardeşim çok sağol yahu 10 dakikadır google da nedenlerini araştırıyorum. Bir hayırsever arkadaş resimleri güncellerse sevaba girer mevzuyu merak ettim :)

muzi3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni Fluance kullanıcısıyım navigasyon izlemekten sıkıldım dvd vs izleyebiliniyor mu acaba birde bluetoot iphonumu bulmuyor nedeni ne olabilir.

berkcan123

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 2012 benzinli modelde aux girişi göremedim ayrıyetten mi yaptırmak lazım ?

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kırmızı beyaz iki çıkıştan başka delik yok 2012 de ona kablo aldım ama ses çok da kaliteli değil maalesef :/

haserkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

2011 fluence privilage edc sahibiyim. Araçta usb olmamasını kafaya takmış durumdayım. aux dışı bir çözüm arıyorum mesela sesi bluetooth üstünden arabaya gönderebilecek (telefon dışında) bir cihaz. bluetooth mp3 player diye aradığınızda bazı cihazlar çıkıyor ama bunlar bt receiver sanırım. yani telefonun sesini çalabilen cihazlar. sesi bt üstünden arabaya veren bildiğiniz cihaz varsa tavsiye etmenizi bekliyorum