>>Fluence Aux Bağlantısı Detaylı Anlatım<<

menderes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 benzinli Extreme sahibiyim. Arkadaşlar bu teyp yuvasına olabilecek bir teyp var mıdır? Usb girişli falan bir teyp alıp takalım bari.

mehmetozdemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, Benim araçta aşağıdaki 1. resimde olduğu gibi bir kırmızı bir beyaz rca kablo girişi var. MP3 çalar bağlayıp ses alabiliyorum.
2. resimdeki parçayı alsam 2011 fluence aracıma taktırabilirmiyim? USB den direkt şarkı dinleyebilirmiyim?
Sanırsam ürün bu http://www.otoerdem.com/usb-aux-unitesi-tablasi-megane-3-fluence-280230006r-orjinal

1363439363.jpg
imag0136.jpg

Son düzenleme:

Kill_them_all

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

oguz_as29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
denemek yada servıse sormak gerekıyor mutlaka yapan arkadas vardır bızıde bılgılendırırsenız sevınırız bır oto teyp parası olursa herkes alır..

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk mesajdaki resimler görünmüyor,

Hasancan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bilgisayarcılarda 5 tl satılıyor ben aldım ama 3 ay felan anca dayanıyor sonra elbet biryerden patlatlık veriyor sonra tekrar alıyorsunuz :) 5 tl nede olsa.. Ama renault beyaz sol kolonlar kırmızı sağ kolonlar için cok saçma yapmışlar tek olsaymış iyiymiş ben hiç beğenmedim bu ayrımı neden derseniz kabloda birisi arzalanıyor sadece sağ veya soldan ses geliyor :eek:

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşar merhaba biliyorum konu biraz eski ama kafamı sürekli kurçalıyor benim 2011 dynamique aracımda rca (beyaz-kırmız soket) girişi var aşağıdaki ürünü aldık farz ediyorum rca nın arkasıdaki soket oluyor ama usb kısmına uyacak kabloyu nasıl yapabiliriz birde o bulunan kabloyu teybin neresine takılacak konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

kGGa8v.jpg

Nlld8N.jpg

selim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşar merhaba biliyorum konu biraz eski ama kafamı sürekli kurçalıyor benim 2011 dynamique aracımda rca (beyaz-kırmız soket) girişi var aşağıdaki ürünü aldık farz ediyorum rca nın arkasıdaki soket oluyor ama usb kısmına uyacak kabloyu nasıl yapabiliriz birde o bulunan kabloyu teybin neresine takılacak konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

kGGa8v.jpg

Nlld8N.jpg

abicim parçayı nereden aldın usb tarafına teypten kablo çıkması gerekşr sanırım alıp bende denemek istiyorum