Fluence bluetooth sorunu

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi buldum bu listede samsung s-3 yok.multimedia uymlu değilmi şimdi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi buldum bu listede samsung s-3 yok.multimedia uymlu değilmi şimdi

işletim sistemi uyumsuzsa yapacak birşey yok. isterseniz telefonu iade etmeyi deneyin (bildiğim kadarıyla paket açılsa bile belli bir süre cayma hakkımız var). uyumlu bir telefon almak mantıklı.

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
günaydın arkadaşlar dün servise gittim sorunu anlattım.orada bulunan bir tane s3 denediler olmadı.servis elemanı yeniden yazılım yükleyelim olmazsa multimediayı değiştirelim dediler.yeniden yazılım yüklendi.eşleşmeyi yaptılar 600 km yol gittim.hiç kesinti olmadığı gibi kontağı kapatıp açınca otomatik olarak bağlandı.sorun çözülmüş oldu.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Sorununuzun çözülmesine sevindim.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
günaydın arkadaşlar dün servise gittim sorunu anlattım.orada bulunan bir tane s3 denediler olmadı.servis elemanı yeniden yazılım yükleyelim olmazsa multimediayı değiştirelim dediler.yeniden yazılım yüklendi.eşleşmeyi yaptılar 600 km yol gittim.hiç kesinti olmadığı gibi kontağı kapatıp açınca otomatik olarak bağlandı.sorun çözülmüş oldu.

kalıcı çözüm gibisi yok, bilgilendirme için çok teşekkürler. bundan sonra benzer sorunla karşılaşan olursa yazılım yüklenmesi gerektiğini söyleriz:eyv

ozoz1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aynı sorunu s3 mini ile yaşıyorum arkadaşım. Eğer bu yazımı okursan cevap yazmanı rica ediyorum. Yazılım telefona mı yüklendi arabaya mı?

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorunu s3 mini ile yaşıyorum arkadaşım. Eğer bu yazımı okursan cevap yazmanı rica ediyorum. Yazılım telefona mı yüklendi arabaya mı?

yüklenen araç bilgisayar yazılımı

ozoz1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman servise bir uğrayalım bakalım. Bunun ücreti ne kadar ki.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman servise bir uğrayalım bakalım. Bunun ücreti ne kadar ki.
takipçinizim aynı sorun bende de var s3 mini megane 3 üme bağlayamıyorum.