Fluence cam kaldirma

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese hayırlı günler arkadaşlar yanılmıyorsam 2012 model fluencelerde diğer modellerden farklı bir yazılım varmış ve aracın orjinalliğini bozmadan camı kaldırıyor tek eksiği indirmiyor ama bence en önemlisi camı kaldırma.
bunun nasıl yapıldığına gelirsek anahtarla aracı kilitleme yönüne doğru çevirip 3-5 saniye çevrili tutuyoruz sonra camları açıp deneyebilirsiniz bu özellik bizim business de bile var :D babam ilk seferde beceremedi bir basma süresi var kapılar kilitlendikten hemen sonra basmak gerekiyor belki aramızda bu özelliği bilenler vardır ama bilmeyenler denemeli işe yarıyor bazen el alışkanlığı ön camı açacakken yanlışlıkla arka camı açıyorum sonra önüde açıyorum önleri kapatıp arkaları unutuyorum gerekli bir özellik ;)

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 Fluancelerde olan bır ozellık sadece camla kalmıyor Sunroof da işe yarıyor. Kılıt tusuna basılı tutunca otamatık kapanıyor :)

h.a.k.a.n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet güzel bir özellik benim megane 2 de vardı fluencede yok hemde privilage de nasıl oluyor anlamıyorum bu özellik şart mutlaka yapılıyodur mesela ben meganda cruse control yoktu ben yaptım orjinali gibi bu işe bir çözüm bulmamız şart

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet güzel bir özellik benim megane 2 de vardı fluencede yok hemde privilage de nasıl oluyor anlamıyorum bu özellik şart mutlaka yapılıyodur mesela ben meganda cruse control yoktu ben yaptım orjinali gibi bu işe bir çözüm bulmamız şart

Privilagenn hepsnde yok 2012 ve ustu icin gecerli . Guzl sistem fakat hepsin de yok .s

h.a.k.a.n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Privilagenn hepsnde yok 2012 ve ustu icin gecerli . Guzl sistem fakat hepsin de yok .s

benimki 2010 1.5dci privilage cam kaldırma yok benim esas merak ettiğim bu cam kaldırma modülü ilave edilemiyormu veya yazılımsal bir şey le halledilemezmi

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimki 2010 1.5dci privilage cam kaldırma yok benim esas merak ettiğimi bu cam kaldırma modülü ilave edilemiyormu veya yazılımsal bir şey le halledilemezmi

İlave edilebilir mi bilmiorum fakat yazimsalla halledilemez. Sistem tum fluanceler icin gecerli olmasi lazimdi fakat koymamislar.Yapcak bisi yok :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimki 2010 1.5dci privilage cam kaldırma yok benim esas merak ettiğim bu cam kaldırma modülü ilave edilemiyormu veya yazılımsal bir şey le halledilemezmi

belki servis 2012 yazılımı yükleyebilir servise danışmalısınız eğer ki serviste olmuyorsa aracınıza kesinlikle dışarıdan yazılım attırmayın modül olarak hiç araştırmadım ama belki araştırırsanız bulabilirsiniz :)

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İse yaramaz mi ya super ise yariyor sunroof acik camlar acik aractn iniosn hoop basili tut kapansin artistik :)))