Fluence cam kaldirma

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani bu o kadar saçmaki servisinde bişeyden anladığı yok zaten oda bana soruyo niye olmuyo diye 2012 her privilagede yok bu gerçekten birkaç arkadaşa daha sordum onlarda yok dedi araç aynı model aynı paket ama özellik aynı degil renault saçmalığı işte

Merhaba benim aracim 2012 dci edc privilige bende var kapatma tuşuna 2 kere basinca hepsini kapiyor. Birde Söför kapisinin dis kapi kokunun orda bi buton var kapiyi kapatip ona bastığımdada kapatiyor ve eller serbesti pasif etmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 extreem edc var malesef bende olmadı . camlar kalkmıyor.

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ddt4all ve orijinal pic18f25k80 çipli elm327 cihazi ile kendinizde acabilirsiniz youtube bugra kanalindan ucretsiz yararlanabilirsiniz...

2012 dinamik manuel 110 hp için hangi özellikleri aktif edebiliriz/ veya açtırılabilir? bilginiz var mı?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 dinamik manuel 110 hp için hangi özellikleri aktif edebiliriz/ veya açtırılabilir? bilginiz var mı?

Kumandadan cam kaldirma ( sunroof ve 4 cam aciksa tamami kapanir iki kere kilit kapama tusuna basinca )
Follow me ( 30-60-90-120 sn boyunca kisa farlar arac kilitlenince aydinlatma saglar )
Alarm ( aracin uzerinde alarm tertibati yoksa zorlama vs durumlarda korna calmaya baslar kilit tusuna basana kadar calmaya devam eder )
Kumandadan bagaj acma ( kumandadan bagaj acma butonuna iki saniye basili tutunca bagaj kilidi serbest kalir )
Debriyaja basmadan araci calistirma ( debriyaja basmadan araci calistirmaya yarar )
Super kilit ( kumanda acma tusuna bir kez basinca sofor kapisi acilir ikinci basmada tum kapilar acilir )

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi