Fluence chıp tunıng yaptıracağım yardım !!!

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
ben istanbuldayım ben de düşünüyorum ama sitenizde fluence yok... hem yapıyorsanız bile ne kadara olur? 1,5 dci 105 lik 32000 de ..
Sitelerinde Model olarak yazmasa da 1.5 dci lerin hepsi aynıdır,65 hp tutunda 110 hp olana kadar sistem aynı...:eyv

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben istanbuldayım ben de düşünüyorum ama sitenizde fluence yok... hem yapıyorsanız bile ne kadara olur? 1,5 dci 105 lik 32000 de ..

siteye koymadık megane3 le aynı verimi alıyor zaten. megane 3 olarak bakabilirsiniz. fiyat olarakta normalde 600 TL ücreti var. rfc üyelerine 550 TL ye yapıyoruz.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nbc senin içinde bir çözüm düşüneceğim. bulunduğun yerde tanıdığım olsa cihazı yollar uzakmasaüstü ile yapardım. ancak başka türlüsü sıkıntılı cihaz çok pahalı. kargoda bile başına bişi gelse ciddi masraf olur. 550 tl için 10milyarlık cihaz arızalansa zararı düşün yani. ama güvenli ulaştırmanın yolunu bulursam dönücem sana 3-5 gün içinde.

erbilkeskin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ya ne kadar zaman alıyor bu işlem??? ve bu cihazın etkisini her devirde hissedebilecekmiyim??

erbilkeskin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sormayı unuttum işcilik dahil mi ???

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sormayı unuttum işcilik dahil mi ???

üstad obd den yapılıyor. herşey dahil yani fiyat. aracınızdan parça söküp takmıyoruz. aracınızın bilgisayar soketinden bağlanıp yazılımı okunup ingiltereye mail atılıyor. orda yeniden programlanıp lisanlanıp geri yollanıyor sonra tekrar yüklüyoruz süre olarak genelde 30 dk. maximum 2 saat.

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
nbc senin içinde bir çözüm düşüneceğim. bulunduğun yerde tanıdığım olsa cihazı yollar uzakmasaüstü ile yapardım. ancak başka türlüsü sıkıntılı cihaz çok pahalı. kargoda bile başına bişi gelse ciddi masraf olur. 550 tl için 10milyarlık cihaz arızalansa zararı düşün yani. ama güvenli ulaştırmanın yolunu bulursam dönücem sana 3-5 gün içinde.

Gökhan abi Adana ve Mersin için de böyle bişey mümkün mü uzun veya kısa vade zaman dilimi içerisinde :) buralarda chip tuning çiler var ama güven vermiyor, aklımda soru işaretiyle gezmek istemiyorum yaptırdıktan sonra.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan Abi şuan için o kadar acele etmene gerek yok hem dediğin gibi pahalı bir makineyse sıkıntı olmasın zaten ben sınavlardan dolayı Trabzondayım şuan ama en 18 Ocaktan sonra Muğla'da olma ihtimalim yüksek uzaktan olursa babam nasıl olacağını bilemeyebilir. Ben orada olduğum zaman yapılması daha iyi olur eğer çözüm bulunabilirse...Eğer bulunamazsa ilgilenmeniz bile yeterli ilk fırsatta yerinde yaptıracağız artık

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
chıp tunnıng'ın dizel motor ömrünü kısalttığıyla ilgili duyumlar aldım ama bu durum bana saçma geldi çünkü sonuçta bu dcı motorun 110hp olanıda var piyasada yani ben 85lik dcı motoru 110'a çıkarttırdım hemde bunu motorla oynamadan yazılımla yaptırdım diye motor ömrü neden kısalsınki Gökhan Abi bu konuda aydınlatırsan sevinirim. Çünkü sonuçta motor aynı motor değil mi ? ben mi yanlış biliyorum

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ufak tefek farklar var ama blok kapak v.s aynı. yani rahatlıkla kaldırır. belirli limitler var. o limitlerin üstüne çıkmadığımız için sorun olmuyor.