Fluence edc gaz tepkimesi

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi marka cihaz satıyor bilmiyorum ama pedal commanderda her araca özgün yazılım yapılıyordu
Pedal commander idi.Öyle ise ikinci el için aynı model motor arabadan çıkma olacak. Buna dikkat etmem lazım o zaman. Teşekkürler

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bende almak istiyorum çünkü sürüş konforu çok düşük bu şekilde özellikle dik yokuşlarda arabayı el frensiz kaldırmak çok zor oluyor. Ama fiyatı biraz beni zorluyor değer mi diye. Biraz daha düşüneyim. Cevabınız için teşekkürler:).Alırsam buradan ben de paylaşırım. iyi günler:)

ne yaptınız alabildiniz mi? yokuş olayında aynen katılıyorum size :) çözüm buysa bende düşünebilirim ..

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne yaptınız alabildiniz mi? yokuş olayında aynen katılıyorum size :) çözüm buysa bende düşünebilirim ..
Valla ikinci el iki kişiyle görüştüm birisi teklifimi beğenmedi sanırsam sonra dönüş yapmadı. Diğeri de fotoğraf atacaktı soket uyumu için oda dönüş yapmadı. Millet bir garip sanki hint kumaşı satıyorlar kestirip atıyorlar orta yolu bulalım gibi dertleri yok sanırsam yada satmaya niyetleri yok anlamadım . Sıfır fiyatına bana göre fazla sıfır almam büyük ihtimalle. İkinci El aramaya devam ediyorum

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ikinci el iki kişiyle görüştüm birisi teklifimi beğenmedi sanırsam sonra dönüş yapmadı. Diğeri de fotoğraf atacaktı soket uyumu için oda dönüş yapmadı. Millet bir garip sanki hint kumaşı satıyorlar kestirip atıyorlar orta yolu bulalım gibi dertleri yok sanırsam yada satmaya niyetleri yok anlamadım . Sıfır fiyatına bana göre fazla sıfır almam büyük ihtimalle. İkinci El aramaya devam ediyorum

bir kaç yerde motora zararlı diye yazılar okudum. iyi araştırmak gerek?